Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? (/Temat-Optymalizacja-bloga-czy-tez-nowy-hosting-68575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 04-05-2013 13:46

ja w statystykach dziś mam 14 % Big Grin ale jakoś mi nic nie piszą Vister co do tego ;D A strona ładnie działa w 2 sekundy się ładuje.

Ale juz tez coś porobiłem co do optymalizacji Smile Kompresja obrazków Tongue Cache i Db reloaded Fix. StatPress wywalony. I zobaczymy.

Dzis juz 10$. A na dniach niestety bd autopilot bo musze wkuwać teraz na maksa te jeb*** lektury na mature ;/


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 04-05-2013 15:19

Kurcze! Zużycie wzrosło do 12$ Blush

Nie mam pojęcia co robić. Najchętniej bym postawił wszystko od nowa, wszystko prócz postów i tagów.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - mmr - 04-05-2013 22:03

(04-05-2013 13:35)As7 napisał(a):  Ja zaczynałem miesiąc temu. To co miałem kupić jeden z najdroższych hostów ? Nie wiedząc co i jak z tym PPA i czy wgl to wypali ? Teraz na pewno bym kupił coś lepszego.

Hosting GVO na pewno nie jest najdroższym, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego możliwości i narzędzia, które razem z nim otrzymujesz. Autoresponder to jest to na czym obecnie zarabia się najwięcej (a dokładniej lista adresowa). Tym bardziej, że GVO samo w sobie oprócz bardzo dobrego hostingu daje też świetny program partnerski i w ten oto sposób można połączyć to czego potrzebujesz i jeszcze na tym zarabiać.

Co do tego czy to wypali....jeżeli chcesz zarabiać i jesteś zaangażowany, wkładasz w to co robisz dużo pracy i odrobinę serca, to nie ma opcji żeby to nie wypaliło Smile


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 05-05-2013 08:35

Ja tam coraz poważniej zastanawiam się nad VPSem. Jednak nie wiem jakim :/

Pamiętajmy, że "cyferki" przy CPU są najmniej ważne - możemy przecież dostać P4 taktowanego 4.0 GHz Wink

A sprawa druga - u mnie liczba wejść cały czas rośnie, więc nie wiem jak rozplanować wszystko tak, aby nigdy zasobów nie zabrakło. Z drugiej strony nie chcę przy tym zbankrutować ;/


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - WazzaP - 05-05-2013 09:12

(05-05-2013 08:35)Vister81 napisał(a):  Ja tam coraz poważniej zastanawiam się nad VPSem. Jednak nie wiem jakim :/

Pamiętajmy, że "cyferki" przy CPU są najmniej ważne - możemy przecież dostać P4 taktowanego 4.0 GHz Wink

A sprawa druga - u mnie liczba wejść cały czas rośnie, więc nie wiem jak rozplanować wszystko tak, aby nigdy zasobów nie zabrakło. Z drugiej strony nie chcę przy tym zbankrutować ;/

W takich sprawach bardzo przydaje się doświadczony mentor Tongue


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 05-05-2013 16:22

Dobra, miła Pomoc z Security zwróci mi pieniądze Wink

Teraz szukać nowego hostingu, ale jakiego?

Zastanawiałem się nad OVH, jednak jak tam stoją limity CPU? I czy ktoś może się wypowiedzieć Wink


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Traw3k - 05-05-2013 16:42

Chyba więcej będzie informacji na stronie OVH, czy też w supporcie stron. Właściwie to za hajs z PPA stawiaj własną serwerownię to nie będziesz musiał się martwić. Big Grin


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 05-05-2013 16:47

Ja u targałem na serwerze 4% z zużycia po kilku modyfikacjach Smile zobaczymy co dalej...


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 05-05-2013 18:04

Nie mam zamiaru wydawać dużo... 20/30zł na miesiąc, może 40. A na OVH nigdzie nic nie ma o CPU.
Pamiętajcie, że dla mnie PPA to nie forma zarobku, a raczej "wspomogi", także muszę ciąć wszędzie budżet.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 07-05-2013 18:31

Wybaczcie za post nad postem, ale jest problem :/

Przeniosłem bloga na nowy hosting, wgrałem public_html, jednak WP zainstalował się od nowa... Wszystkie pliki w FTP są poprawnie wgrane, nie wiem co może być nie tak :/

Z góry dzięki za pomoc!

@EDIT
Naprawione! Siniak jak zwykle niezawodny, wbił i okazało się, że zrobiłem bardzo głupi błąd :]
Polecam!

@EDIT 2
Jednak nie naprawione... Teraz jest problem z "wyglądem" bloga. Zamiast jakiejkolwiek treści pojawiają się krzaczory (jakby jakiś kod), nic więcej :/

@EDIT 3
Naprawione Tongue Zainstalowałem WP z poziomu DirectAdmina, pliki się podmieniły i działa. Ale teraz ucina mi widgety... Ehh Big Grin