Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? (/Temat-Optymalizacja-bloga-czy-tez-nowy-hosting-68575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 30-04-2013 14:14

Teraz mi na Mintshoscie piszą, że strona nie generuje dużego "loadu" i nie grozi jak na razie zawieszenie ("Czasem skacze do 30/40%").

Jak tylko się uda, to dziś przenoszę wszystko na Security.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - JaviDesire - 30-04-2013 15:20

Ja na razie zostałem na MintsHoscie, gdyż mam opłacony kolejny miesiąc, ale jak zaczną znowu kombinować to tez stamtąd uciekam.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 30-04-2013 18:56

Mi znów strone zamkneli ;//


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Bandaid - 30-04-2013 20:37

500 Internal Sever Error boże co to jest za mintSHIT!


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - JaviDesire - 30-04-2013 20:53

Moja śmiga na szczęście.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 30-04-2013 21:28

Mi również nie, 500 wywala.
Dobrze, że prawdopodobnie już jutro będę stał na Security. Byłoby to dziś, ale dostałem blokadę w FTP na IP, i za nic nie mogę się połączyć pokerface


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 01-05-2013 08:52

Mi pomaga Diqition z przeniesieniem bo boje się ze coś zjeb**. Big Grin Chłop nie do wycenienia.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 02-05-2013 14:12

Ludziska, no nie wytrzymam! Angry

Wczoraj bezproblemowo przeniosłem się na Security, a dziś już wysyłają mi wiadomość, że mam ograniczyć CPU, gdyż wykorzystuje aż 15% :O No ludzie, o co chodzi? Nie wiem, może zmienić szablon, albo coś usunąć? Bo mnie szlag trafia, jak mi znów tutaj wyłączą...


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - ZAGUBIONY - 02-05-2013 16:07

Jeżeli nie chcecie mieć problemów to przenieście się na jakiś dobry hosting a nie jakieś badziewie. Przykładowo PERSONAL Hosting w az.pl teraz 90% taniej do 7 maja więc zapłacisz 21,90 i masz spokój rok. A potem to jak już zarobisz na ppa to sobie przedłużysz bez problemu lub przejdziesz na jakiś inny.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 02-05-2013 16:27

Security to porządny hosting, tylko chodzi o PROBLEMY Z LIMITEM CPU. Bo z tego co widzę, to trochę mnie nie zrozumiałeś...