Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? (/Temat-Optymalizacja-bloga-czy-tez-nowy-hosting-68575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 17:27

http://www.2ap.pl/oferta-mini.html
Co Wy na to? Szkoda tylko 11zł na mintshicie Big Grin


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Traw3k - 29-04-2013 17:47

Ostatnio promocje na hosting na Az.pl były... I pakiety warte 200 zł dostawało się za 22 zł. Smile


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 17:54

Były, były.
Ale wtedy myślałem, że Mint się ogarnie... A tu taki los Undecided


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 29-04-2013 18:03

az.pl to tez nie polecany hosting Wink maja zła opinie ;p poczytajcie sobie ;D


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Damkofr - 29-04-2013 18:08

http://securityhost.pl/ ----> zamówiłem hosta na poł roku za 36zł, jest 14 dni testowych więc zoabaczymy mam nadzieję że będzie ok.

Bardzo drogie są hosty na laohost.pl ale miałem rok i najmniejszego problemu przez ten czas nie było nawet razu nie zdarzyła im się wpadka czy mały błąd.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - octawius - 29-04-2013 18:36

A ja az.pl polecam Big Grin korzystam z ich usług i nie miałem jeszcze problemu z hostem Smile


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Traw3k - 29-04-2013 18:38

(29-04-2013 18:03)As7 napisał(a):  az.pl to tez nie polecany hosting Wink maja zła opinie ;p poczytajcie sobie ;D

Co mam czytać, jak używam bez problemów od lutego, a w razie jakiegokolwiek, nawet najmniejszego kłopotu - Support od razu mi pomaga? Smile
I to jeszcze przy takich cenach... Życie jak w Madrycie. Big Grin


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 29-04-2013 19:02

Moze próbują odbudować swoją marke Wink i sie starają Big Grin


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 20:03

Dobra ludzie, H1 na Security zakupione :]
Na szczęście Siniak "powrócił", także na pewno uda nam się wszystko ogarnąć.

Dzięki wszystkim za pomoc!


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 29-04-2013 21:41

Ja zainstalowałem WP na nowym serwerze. ściągnąłem wp_content i baze danych z starego serwera.

Skasowałem WP_content z nowego serwer i zamiast niego wkleiłem folder z starego hostingu. Przeszedłem do bazy danych na nowym serwerze ktora utworzyła sie przy instalacji nowego WP, tam skasowałem wszystkie rubryki i zaimportowałem stara baze danych. Na dniach zmienie DNS strony i mam nadzieje ze nie bd katastrofy ://

I co jak myślicie. Bo taką instrukcje znalazłem w necie...