Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? (/Temat-Optymalizacja-bloga-czy-tez-nowy-hosting-68575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Skipi - 29-04-2013 16:22

Nie kopiuje sie calego public_html bo potem moga byc bledy, wp instalujecie na nowo i tam wklejacie wp-content e.w jakies pliki ktore zmialiscie np. .htaccess importujcie stara baze danych i tadam.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - JaviDesire - 29-04-2013 16:23

Mi zaproponowali na MintsHoscie VPS'a za 18 na miecha i nie wiem czy go wziąć czy jest jakiś bardziej opłacalny hosting.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Jaro070 - 29-04-2013 16:29

Przeczytajcie http://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-klienci-mintshost-pl-wykradziono-wasze-dane-i-opublikowano-je-w-internecie/


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 16:33

Akurat ja mam u nich hosting od niespełna miesiąca Wink


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 29-04-2013 16:48

tak jak ja Big Grin


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 16:54

Ludziska, mógłby ktoś wytłumaczyć co dokładnie należy zgrać/pobrać/wrzucić/zapamiętać, aby przenieść się na nowy hosting?
Bo jednak w tym to ja zielony jestem facepalm


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - JaviDesire - 29-04-2013 17:08

Ja się z nimi dogadałem i wziąłem pakiet "standard.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 29-04-2013 17:10

to zrobiłes najwiekszy bład ;D mi 2 tygodnie temu to samo zaproponowali Big Grin i co ? dzis znów problemy. Bo im procek siada Big Grin


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Qwik - 29-04-2013 17:17

Pierdyliard poradników macie na necie jak przenosić.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - JaviDesire - 29-04-2013 17:20

Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej. Jak będą robić znowu problemy to zmienię hosting.