Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? (/Temat-Optymalizacja-bloga-czy-tez-nowy-hosting-68575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


"Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 15:45

Witajcie.

Aktualnie korzystam z usług Mintshosta (shita?), i prócz paru "500`tek" oraz Out of Memory, wszystko było git.
Jednak dziś strona została mi wyłączona, ponieważ... " Minimum 40% procesora i przynajmniej 120 MB ram zużywa Pańska strona " =.=

Nie wiem co robić - przenosić się na inny hosting, czy pousuwać zbędne rzeczy na blogu? A jeśli tak, to na jaki hosting i/lub co pousuwać?

Z góry dzięki za odpowiedź!


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - JaviDesire - 29-04-2013 15:49

Mi też przed chwilą zawiesili konto. Gdzie dostałeś informację za co ci konto zawiesili? bo ja żadnej nie mam.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 29-04-2013 15:49

Podpinam sie pod temat bo mam ten sam problem. Mintshit zawodzi ;D musze tylko szybko zrobic backup
xD


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 15:50

Wszystko jest w panelu klienta (hosting się świeci na żółto).

Dali mi 3 dni na tą optymalizacje, shit :/


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - As7 - 29-04-2013 15:53

Mi tak samo Big Grin ale wytargałem czas do piątku. Do tego czasu muszę ogarnąć strone albo przenoszę stronę na seciurityhost Big Grin

wgl mógłby mi ktos napisac jak to wyglada jak juz mam ten backup jak wyglada jego wgranie na inny serwer ?


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 15:56

Podepnę się pod pytanie kolegi wyżej.
Wystarczy public_html?


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - weballegro - 29-04-2013 16:11

Zawartość katalogu public_html (jeśłi macie w tym katalogu swoją stronę) + eksport bazy danych.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 16:15

No okej Wink Wtyczka BackWPup i ~50MB`towy backup całego WP + public_html.

Oby wystarczyło.


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Damkofr - 29-04-2013 16:18

to jaki host polecacie bez limitu


RE: "Optymalizacja" bloga, czy też nowy hosting? - Vister81 - 29-04-2013 16:22

Securityhost wydaje się jednym z lepszych wyborów Wink