Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie (/Temat-Outsource-Your-Income-Atrakcyjne-Zarabianie-68546)

Strony: 1 2


Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - bossos - 29-04-2013 07:21

Młodziutki, wciąż będący w fazie pre-lauch program, który jednakże w tej fazie oferuje wiele promocji i (już) wypłaca zarobione pieniądze.
Program istnieje od kilku dni i w mojej ocenie ma duże szanse na poważne zaistnienie na rynku.
Sama zasada działania programu jest mniej więcej taka sama jak w innych przedsięwzięciach tego typu. Kupujemy jednostki udziału (tutaj moduły, gdzie indziej ad packi lub sharesy), które (jak zwykle) dzięki obrotności admina i jego nowatorskim pomysłom przynoszą nam dochód i powoli prowadzą nas do krainy szczęśliwości. Nowością w OYI jest to, że nasze zarobkowe moduły nie wygasają a mają dla nas zarabiać dożywotnio. W "promocyjnej" fazie moduły kosztują $33, po jej zakończeniu cena ma wzrosnąć do $99. Dodatkowo, ogólna liczba modułów, które mają być sprzedane, ma wynieść jedynie 5000.

http://outsourceyourincome.com

lub Smile

http://outsourceyourincome.com/?slivek


RE: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - bolo9797 - 29-04-2013 07:52

krainy szczesliwosci?? Myslalem ze szczescia ale ok...


RE: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - bossos - 29-04-2013 08:16

Czepiasz sięSmile wkrótce dodam swoje wypłaty, a teraz przedstawię historię konta mojego sponsora:

[Obrazek: oyimoduy.png]

Zakupił 3 ad packi, i przez kilka dni reinwestował i ma już 9,tzn jakby wypłacał to by miał zdwojony zyskSmile

Wypłata testowa: [Obrazek: oyiwypata.png]


RE: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - bossos - 03-05-2013 18:49

Dowody wypłat w odpowiednim miejscuSmile


RE: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - bossos - 09-05-2013 07:04

Uwaga. W związku z kampanią reklamową będą duże korzyści i rabaty. mają być ogromne zniżki na moduły i 500 szt w SuperHiperMega niskiej cenie. Każdy nowy moduł daje gniazdo w kampanii reklamowej dla refów(?), 10% udziału w przychodach WSZYSTKICH nowych zakupów moduł zostanie podzielone pomiędzy wszystkich posiadaczy modułu! Wszystkie prowizje partnerskie zostaną zwiększone i wiele więcej. Dziwi mnie brak zainteresowania na tym forumSmile


RE: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - Lukaskov96 - 09-05-2013 11:03

Czyli załóżmy wykupię sobie 1 moduł 33$ to po ilu dniach będę miał zysk i jaki?? Mógłbyś pokazać swój dowód wypłaty??


RE: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - bossos - 09-05-2013 20:37

Kupujesz moduł,pojawi Ci się na koncie i zarabiaszSmile prosteSmile dowód dzisiejszej wyplaty: [Obrazek: a55k3as4n5x8.png]


RE: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - Br0nek1234 - 09-05-2013 20:48

A ile dziennie z 1 modułu za 33$ zyskujesz?


RE: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - bossos - 09-05-2013 20:59

To różnie, dzisiaj dostałem te 62$, zainwestowałem 99$Smile,ponieważ kupiłem 3 moduły a dostałem za free pare i łącznie wyniosło ich 10Smile Warto zwrócić uwagę,że moduły są dożywotnieSmile


RE: Outsource Your Income - Atrakcyjne Zarabianie - SweetSensi - 09-05-2013 21:32

Opłacało by się w tej chwili zakupić 1 moduł ? Rozumiem, że są po 33 $ ?