Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak zarabiać przez internet nie mając firmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: jak zarabiać przez internet nie mając firmy (/Temat-jak-zarabiac-przez-internet-nie-majac-firmy-68544)

Strony: 1 2 3


jak zarabiać przez internet nie mając firmy - janek10169 - 29-04-2013 05:14

Siema. Mam pytanko.
Mam 19 lat nie mam firmy, ale chciałbym pracować w domu. Mam komputer stały internet i bardzo dobrze radzę sobie w środowisku internetowym.

Chciałem zarabiać poprzez sprzedaż produktów bankowych, ale no sami wiecie jeżeli chce się naprawdę zarobić to trzeba kłamać, a ja chcę być lojalny wobec klienta i w porządku.

Dlatego myślę o sprzedaży np. dropshiping

Znacie jakieś stronki gdzie można tak pracować? Znalazłem jedną to tylko z zabawkami dziecięcymi.

Chyba, że macie swoje pomysły i zaproponujecie coś?
Nie interesują mnie jakieś zarabianie poprzez klikanie wolę coś ze sklepem internetowym jestem wstanie wykupić sklep, aby mieć integrację z hurtownią.

liczę na ciekawe odpowiedzi Smile

jak coś gg 8788955


RE: jak zarabiać przez internet nie mając firmy - janek10169 - 29-04-2013 05:16

Jeżeli naruszyłem prawa regulaminu to poinformujcie mnie o tym, bo jestem tutaj pierwszy raz, a na ogół nie korzystam z forum :-)


RE: jak zarabiać przez internet nie mając firmy - Killer - 29-04-2013 08:40

Dropshipping bez firmy? Nie ma takiej możliwości. Chcesz w ciągły i zorganizowany sposób uzyskiwać dochód ze sprzedaży, więc jesteś zobligowany do założenia własnej DG. Zalet dropshipingu jest kilka: nie będziesz musiał wynajmować lokalu, nie musisz zatrudniać personelu, który obsługiwałby na bieżąco Twoich klientów w siedzibie stacjonarnej, dystrybutor magazynuje towary oraz wysyła je do Twoich klientów.
Jak to będzie wyglądało w praktyce i czy się to opłaca?
Twój zysk to różnica pomiędzy ceną hurtową i ceną, jaką płacą Twoi klienci. Wiele zależy od umowy pomiędzy Tobą i Twoim dystrybutorem. Tak naprawdę jednak pozbywasz się ryzyka związanego z inwestycją we własne produkty.
Jeśli dystrybutor coś zawali to klienci będą mieć pretensje do Ciebie, nie masz większego wpływu ani kontroli nad własnym biznesem czy dostawami.
Nie rozwijasz się, gdyż promujesz cudze, a nie własne produktu, oznaczone "cudzym" znakiem towarowym.

A jeśli szukasz czegoś innego niż zabawki to łap: http://365dropship.com/


RE: jak zarabiać przez internet nie mając firmy - janek10169 - 30-04-2013 08:17

W zasadzie masz rację, ale szukam czegoś póki nie mam pracy, a w mojej okolicy jest ciężko. Ta stronka Co mi dałeś Killer jest zza granicy, ale napisalem meila może coś się uda Smile


RE: jak zarabiać przez internet nie mając firmy - karatorq - 30-04-2013 10:59

bez firmy da się, jednak zarobki na tym będą niskie, np. jak dobvrze pójdzie na allegro 3 zł na towarze.. żeby zarobić ile musisz sprzedać? 1000sztuk? Sory nie realne.
Załóż firmę, to może Ci się opłaci.


RE: jak zarabiać przez internet nie mając firmy - bolo9797 - 30-04-2013 11:02

(30-04-2013 10:59)karatorq napisał(a):  bez firmy da się, jednak zarobki na tym będą niskie, np. jak dobvrze pójdzie na allegro 3 zł na towarze.. żeby zarobić ile musisz sprzedać? 1000sztuk? Sory nie realne.
Załóż firmę, to może Ci się opłaci.

Hmmm a co ma firma do lepszych zarobkow?? To raczej mnie zarobi bo musi podatek placic.


RE: jak zarabiać przez internet nie mając firmy - namal1 - 30-04-2013 16:27

Trochę ryzykowny sposób:
Szukasz towaru na aukcji internetowej "A" a sprzedajesz to komuś drożej na aukcji internetowej "B". Nie musisz mieć tego towaru fizycznie. Wystarczy, że ktoś coś wylicytuje i przeleje pieniądze. Wówczas z tych pieniędzy zamawiasz towar od sprzedawcy z aukcji internetowej "A" bezpośrednio na jego dane.


RE: jak zarabiać przez internet nie mając firmy - makingmoney - 30-04-2013 17:12

...


RE: jak zarabiać przez internet nie mając firmy - namal1 - 30-04-2013 19:28

Dlatego napisałem, że trochę ryzykowne Smile


RE: jak zarabiać przez internet nie mając firmy - alutka1981 - 01-05-2013 07:02

Polecam pp Profi Credit.Polski i wypłacalny. Wysoka prowizja, panel partnerski, chodliwy towar.