Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja konta, przelew pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Weryfikacja konta, przelew pieniędzy (/Temat-Weryfikacja-konta-przelew-pieniedzy-68530)



Weryfikacja konta, przelew pieniędzy - Lukaskov96 - 28-04-2013 18:39

Witam
Założyłem dzisiaj konto na Payza, lecz nie wiem jak zweryfikować konto, tzn. jak wypełnić poprawnie dane i przelać pieniądze na Payzę, czyli te 50 USD. Problem jest taki, że nie mam konta internetowego, więc czy jest możliwość wysłania pieniędzy przelewem bankowym za pośrednictwem zwykłego blankietu??, jeśli tak to co mam wpisać w poszczególne dane na blankiecie, tzn. "odbiorca", "tytuł przelewu" itd?? Albo może będzie może jeszcze inna możliwość, przelania pieniędzy z PP na Payzę??

Proszę o PILNĄ odpowiedź Smile

@edit:
Dodam, że posiadam konto bankowe zarejestrowane na mojego ojca, więc w opcjach konta dodam rachunek bankowy, lecz nie wiem jakie dane trzeba podać pewnej pani w banku, żeby ten przelew poprawnie doszedł na moje konto w payza?


RE: Weryfikacja konta, przelew pieniędzy - rozi1910 - 23-08-2013 23:38

podłączam się pod pytanie


ps. wiem, że troche odkopałem, ale mam akurat podobne pytanie Wink