Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! (/Temat-CPM-1-4-dolara-dziennie-bez-wysilku-CPMwebsite-68529)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Wolfik - 02-05-2013 11:02

Jak czytałem te posty to o mało z krzesła nie spadłem haha. Maax6 nie chce nic pisać ale sam sobie szkodzisz takim zachowaniem.

@topic
Na jednym blogu można używać kilka stron CPM.

ps ludzie postarajcie się zadawać normalne pytania autorowi, a nie od razu się na niego rzucacie.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 02-05-2013 11:07

(02-05-2013 10:56)miniek9090 napisał(a):  
(02-05-2013 10:41)eloelo221 napisał(a):  No to już się okaże, a numer telefonu twój mogę prosić na PW? Zadzwonię, będziemy debatować - jeśli chcesz, mogę Cię również odwiedzić w miejscu zamieszkania, żaden problem.

może dopisz człowieku że ten instalując te chińskie gó*** stajemy się na 99% częścią botneta?
Trzeba ten program odpalać przez piaskownicę albo wirtualną maszynę Smile
Jednak co do skuteczności , to program robi swoje ;p

Idąc tym tropem, każdy komputer na świecie jest częścią jakiegoś botneta, a jego użytkownik nawet nie jest tego świadomy. Jest to całkowicie nieszkodliwe, oraz nie przeszkadza w pracy komputera, ba - nawet się tego nie zauważa.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - miniek9090 - 02-05-2013 11:15

(02-05-2013 11:07)eloelo221 napisał(a):  
(02-05-2013 10:56)miniek9090 napisał(a):  
(02-05-2013 10:41)eloelo221 napisał(a):  No to już się okaże, a numer telefonu twój mogę prosić na PW? Zadzwonię, będziemy debatować - jeśli chcesz, mogę Cię również odwiedzić w miejscu zamieszkania, żaden problem.

może dopisz człowieku że ten instalując te chińskie gó*** stajemy się na 99% częścią botneta?
Trzeba ten program odpalać przez piaskownicę albo wirtualną maszynę Smile
Jednak co do skuteczności , to program robi swoje ;p

Idąc tym tropem, każdy komputer na świecie jest częścią jakiegoś botneta, a jego użytkownik nawet nie jest tego świadomy. Jest to całkowicie nieszkodliwe, oraz nie przeszkadza w pracy komputera, ba - nawet się tego nie zauważa.

taaaak Smile
szkoda tylko że stwórca tego botneta może manipulować naszym komputerem facepalm
to ma być nieszkodliwe? myślisz trochę?
On może nam nawet odpalać jakieś programy zaburzające pracę komputera...majac te gówno nie mamy prywatności na WŁASNYM PC!


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Masakra - 02-05-2013 11:21

Ja nadal czerpie nadzieje, ze zarobie na tym sposobie Smile

@do autora napisalem Ci pw i maila Smile


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 02-05-2013 11:45

(02-05-2013 11:15)miniek9090 napisał(a):  
(02-05-2013 11:07)eloelo221 napisał(a):  
(02-05-2013 10:56)miniek9090 napisał(a):  
(02-05-2013 10:41)eloelo221 napisał(a):  No to już się okaże, a numer telefonu twój mogę prosić na PW? Zadzwonię, będziemy debatować - jeśli chcesz, mogę Cię również odwiedzić w miejscu zamieszkania, żaden problem.

może dopisz człowieku że ten instalując te chińskie gó*** stajemy się na 99% częścią botneta?
Trzeba ten program odpalać przez piaskownicę albo wirtualną maszynę Smile
Jednak co do skuteczności , to program robi swoje ;p

Idąc tym tropem, każdy komputer na świecie jest częścią jakiegoś botneta, a jego użytkownik nawet nie jest tego świadomy. Jest to całkowicie nieszkodliwe, oraz nie przeszkadza w pracy komputera, ba - nawet się tego nie zauważa.

taaaak Smile
szkoda tylko że stwórca tego botneta może manipulować naszym komputerem facepalm
to ma być nieszkodliwe? myślisz trochę?
On może nam nawet odpalać jakieś programy zaburzające pracę komputera...majac te gówno nie mamy prywatności na WŁASNYM PC!

Mylisz pojęcie botneta, z włamem na komputer. Botnet, to komputer przyłączony do sieci, w której właściciel skorzysta tylko z naszych zasobów sieciowych/internetu. Na przykład do ataków DDSOS, czy w tym przypadku do generowania ruchu. W żadnym wypadku NIE MA dostępu do zasobów naszego PC'ta.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - lukasz1950 - 02-05-2013 11:48

eloelo221 napisał(a):Mylisz pojęcie botneta, z włamem na komputer. Botnet, to komputer przyłączony do sieci, w której właściciel skorzysta tylko z naszych zasobów sieciowych/internetu. Na przykład do ataków DDSOS, czy w tym przypadku do generowania ruchu. W żadnym wypadku NIE MA dostępu do zasobów naszego PC'ta.
Dobrze gadasz Smile Poza tym ja nawet nie widzę żadnej różnicy w szybkości internetu itd. więc mam jednym słowem wyjebke na to.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Deotho - 02-05-2013 11:50

Co ile oni akceptują na biznes-host te VPS'y pod Windowsa? Już 48h czekam. *_*


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - surfer0700 - 02-05-2013 11:52

eloelo221 masz rację, jednak zwalnia neta. Przynajmniej u mnie na internecie radiowym wahania stabilności łącza i spadek prędkość widać gołym okiem. Dlatego lepiej odpalić to na odpowiednim serwerze i mieć problem z głowy. Smile


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 02-05-2013 11:57

(02-05-2013 11:50)Deotho napisał(a):  Co ile oni akceptują na biznes-host te VPS'y pod Windowsa? Już 48h czekam. *_*

Czy ja wiem, w regulaminie mają do 72 godzin - napisz im na mail, żeby się pośpieszyli.

A tak zbaczając nieco z tematu, kto potrzebuje VPS pod "niecne" cele za całego centa, poniżej poradnik jak go uzyskać.

1. Odwiedzamy stronę: http://www.interserver.net/vps/home.php

2. Z pola Select OS, wybieramy Cent OS.

3. W kroku drugim, zaznaczamy dwójkę.

4. W kroku trzecim wybieramy odpowiadającą nam platformę.

5. Krok czwarty całkowicie pomijamy, zostawiamy domyślnie.

4. W kroku piątym wybieramy lokalizację, polecam Los Angeles, najmniejsze pingi.

5. Klikamy "buy now", co oznacza kupno.

6. Jeśli nie posiadasz konta, rejestrujesz się i tworzysz je.

7. Po wykonaniu czynności w Root Password wpisz hasło administratora (twoje hasło, jakiego będziesz używał do łączenia się z maszyną)

8. W miejscu coupon wpisujemy "1cent" (bez "")

9. Ponownie klikamy "buy now" - zostaniemy przeniesieni do miejsca, w którym wybieramy procesor płatniczy, polecam paypal - wystarczą cztery grosze na koncie, by zakupić taki serwer.

10. Po wszystkim, zostajemy przekierowani do panelu - w ciągu kilku godzin, serwer zostanie aktywowany i będzie gotowy do użytku.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 02-05-2013 11:58

(02-05-2013 11:52)surfer0700 napisał(a):  eloelo221 masz rację, jednak zwalnia neta. Przynajmniej u mnie na internecie radiowym wahania stabilności łącza i spadek prędkość widać gołym okiem. Dlatego lepiej odpalić to na odpowiednim serwerze i mieć problem z głowy. Smile

Być może, ale jest to spadek w wysokości dziesiątych, bądź setnych megabajta - przy aktualnych prędkościach internetu 2-8mb niezbyt zauważalny. Na upartego zawsze można się tego pozbyć, formatując dwie partycje komputera - co zrobiłem niegdyś ja, ale aktualnie niezbyt mi to przeszkadza.