Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! (/Temat-CPM-1-4-dolara-dziennie-bez-wysilku-CPMwebsite-68529)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - maax6 - 02-05-2013 10:20

Jeśli ktoś jest zainteresowany w jaki sposób odzyskać kasę za poradnik, zapraszam na PW. Dotyczy jedynie wpłat przez PayPal
Szczerze mam już dość tego człowieka


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Deotho - 02-05-2013 10:25

@up
Napisałem do Ciebie na PW.

@topic
A co do tematu to nie wiem co mam na razie myśleć.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 02-05-2013 10:26

(02-05-2013 10:20)maax6 napisał(a):  Jeśli ktoś jest zainteresowany w jaki sposób odzyskać kasę za poradnik, zapraszam na PW. Dotyczy jedynie wpłat przez PayPal
Szczerze mam już dość tego człowieka

Nie dość, że nie przewidywałem zwrotów pieniężnych - zwróciłem mu pieniądze w równowartości 45 złotych. Dziś odwiedzam moją skrzyneczkę i patrzę, wiadomość od tego za przeproszeniem "pacana", który grozi mi, że jeśli nie oddam mu 20% ZAROBKU Z KAMPANII, napisze wam jak odzyskać wasze pieniądze (co jest nieprawdą). To nie jest tak - możecie skorzystać z jego sposobu, aczkolwiek NIE ODPOWIADAM za skutki, oraz koszty jakie poniesiecie, mu się udało - bo miałem środki na koncie i dobrowolnie potwierdziłem zwrot, tutaj nie będę tego robić - jak to mówią "pałka się przegła".

http://scr.hu/1e0/9e8p9 - taki tam dowodzik.

Następna sprawa, za groźby pod moim adresem, stalking, udostępnianie pracy - gość nazywa się Grzegorz Kuś (dane adresowe udostępnił mi w chwili zgłoszenia sporu paypal). Po weekendzie majowym sprawa zostaje zgłoszona na policję, oraz roszczenie zwrotne na paypalu poparte ekspertyzą właśnie z komendy. Zobaczymy jak wtedy będziesz śpiewać "cwaniaczku".

Na koniec - nie gwarantowałem zarobku tylko na jednej sieci CPMfun - a widzę połowa tutejszych półmózgów, po otrzymania banicji na jednym systemie odczuwa, jakby ich "wyimaginowany" świat się zawalił.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - mklimczak23 - 02-05-2013 10:32

Niestety sam sobie zaprzeczasz :-) A niby dlaczego miałby ktoś dostać bana na CPMfun, jeśli robił wszystko zgodnie z poradnikiem? (w tym ja) Wiem, istnieje jeszcze mnóstwo innych sieci CPM, ale skąd ban, jeśli były zapewnienia, że taki działania są niewykrywalne ?

Dobrze, czepiaj się tej postawionej kropki, nazywaj mnie jak chcesz, bo podobno "kozak w świecie, frajer w necie". Mimo to życzę wysokich zarobków i miłego dnia.
PEACE


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - maax6 - 02-05-2013 10:33

(02-05-2013 10:26)eloelo221 napisał(a):  
(02-05-2013 10:20)maax6 napisał(a):  Jeśli ktoś jest zainteresowany w jaki sposób odzyskać kasę za poradnik, zapraszam na PW. Dotyczy jedynie wpłat przez PayPal
Szczerze mam już dość tego człowieka

Nie dość, że nie przewidywałem zwrotów pieniężnych - zwróciłem mu pieniądze w równowartości 45 złotych. Dziś odwiedzam moją skrzyneczkę i patrzę, wiadomość od tego za przeproszeniem "pacana", który grozi mi, że jeśli nie oddam mu 20% ZAROBKU Z KAMPANII, napisze wam jak odzyskać wasze pieniądze (co jest nieprawdą). To nie jest tak - możecie skorzystać z jego sposobu, aczkolwiek NIE ODPOWIADAM za skutki, oraz koszty jakie poniesiecie, mu się udało - bo miałem środki na koncie i dobrowolnie potwierdziłem zwrot, tutaj nie będę tego robić - jak to mówią "pałka się przegła".

http://scr.hu/1e0/9e8p9 - taki tam dowodzik.

Następna sprawa, za groźby pod moim adresem, stalking, udostępnianie pracy - gość nazywa się Grzegorz Kuś (dane adresowe udostępnił mi w chwili zgłoszenia sporu paypal). Po weekendzie majowym sprawa zostaje zgłoszona na policję, oraz roszczenie zwrotne na paypalu poparte ekspertyzą właśnie z komendy. Zobaczymy jak wtedy będziesz śpiewać "cwaniaczku".

Na koniec - nie gwarantowałem zarobku tylko na jednej sieci CPMfun - a widzę połowa tutejszych półmózgów, po otrzymania banicji na jednym systemie odczuwa, jakby ich "wyimaginowany" świat się zawalił.

Nie przypominam sobie abym wyrażał zgodę na publiczne podanie przez Ciebie moich danych. Tego też tak nie zostawię


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 02-05-2013 10:37

Ty sobie możesz zostawiać, nie zrobiłem nic niezgodnego z prawem, a ty owszem. Zresztą, zobaczymy jak sprawa się potoczy, co nakażą zrobić mi mundurowi - niezbyt uśmiecha mi się zakładać sprawę w sądzie o taką głupotę, ponosząc przy okazji koszty rozprawy sądowej, chyba, że ty chcesz ją pokryć? Smile


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - maax6 - 02-05-2013 10:39

Dyskusje z Tobą na tym forum uważam za zakończoną. Nic w tym temacie nie dodam. Możesz mnie cmoknąć


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Deotho - 02-05-2013 10:40

Robi się coraz ciekawiej, ale zamiast te spory załatwiać tutaj przenieście się na PW. A drogi autor tematu tak jak obiecał niech się zajmie szukaniem serwisu.

Anyway, znalazłem kilka zobaczymy co z tego będzie..


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 02-05-2013 10:41

(02-05-2013 10:39)maax6 napisał(a):  Dyskusje z Tobą na tym forum uważam za zakończoną. Nic w tym temacie nie dodam. Możesz mnie cmoknąć

No to już się okaże, a numer telefonu twój mogę prosić na PW? Zadzwonię, będziemy debatować - jeśli chcesz, mogę Cię również odwiedzić w miejscu zamieszkania, żaden problem.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - miniek9090 - 02-05-2013 10:56

(02-05-2013 10:41)eloelo221 napisał(a):  No to już się okaże, a numer telefonu twój mogę prosić na PW? Zadzwonię, będziemy debatować - jeśli chcesz, mogę Cię również odwiedzić w miejscu zamieszkania, żaden problem.

może dopisz człowieku że ten instalując te chińskie gó*** stajemy się na 99% częścią botneta?
Trzeba ten program odpalać przez piaskownicę albo wirtualną maszynę Smile
Jednak co do skuteczności , to program robi swoje ;p