Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! (/Temat-CPM-1-4-dolara-dziennie-bez-wysilku-CPMwebsite-68529)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - maax6 - 01-05-2013 23:40

Taaaa. Treść była tak jak już było w poradniku. lorem ipsum. Jakoś nie wystarczyła


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - lukasz1950 - 01-05-2013 23:43

Po prostu twój sposób już nie działa. Może to wina tego, że dużo ludzi się na to rzuciło i wykryli cokolwiek...
albo po prostu sprawdzają odkąd istnieją blogi itd...
Szkoda sobie dupę zawracać tym serwisem, chyba że masz własną stronę z prawdziwym ruchem...


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - mklimczak23 - 01-05-2013 23:45

@ eloelo

Jesteś żałosny i tyle tylko ci powiem. Prowadzę własnego bloga od dłuższego czasu, mam z niego trochę odwiedzin, jednak chciałem mieć ich jeszcze więcej, dlatego zdecydowałem się ulec twojemu czarowaniu. Blog codziennie od ponad roku uzupełniany o nową treść, a ban skąd się wziął ? Kaprys ? A może pomyłka ? Będąc na twoim miejscu zupełnie bym się spalił ze wstydu i wolałbym już chyba nie odpisywać na SŁUSZNE zarzuty rozgoryczonych kupców. Takim pisaniem, że ktoś nie stosował się do "poradnika" pogrążasz sam siebie.

PS. Wiadomość na PW wysłałem nie 10, a 20 razy. Pozdrawiam


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 02-05-2013 00:03

(01-05-2013 23:45)mklimczak23 napisał(a):  @ eloelo

Jesteś żałosny i tyle tylko ci powiem. Prowadzę własnego bloga od dłuższego czasu, mam z niego trochę odwiedzin, jednak chciałem mieć ich jeszcze więcej, dlatego zdecydowałem się ulec twojemu czarowaniu. Blog codziennie od ponad roku uzupełniany o nową treść, a ban skąd się wziął ? Kaprys ? A może pomyłka ? Będąc na twoim miejscu zupełnie bym się spalił ze wstydu i wolałbym już chyba nie odpisywać na SŁUSZNE zarzuty rozgoryczonych kupców. Takim pisaniem, że ktoś nie stosował się do "poradnika" pogrążasz sam siebie.

PS. Wiadomość na PW wysłałem nie 10, a 20 razy. Pozdrawiam

Tak - masz na nim odwiedziny sztucznie generowane, bądź uzyskiwane z podobnych adresów IP, bądź z krajów nie dozwolonych w systemie. Kaprys, pomyłka? Nie, twoja czysta głupota - założę się, że napędzałeś go trafficiem, nie zmieniając położenia ruchu choćby z EAST na WEST. Słuszne zarzuty, gdyby choć 10% z nich było prawdziwe, zgodziłbym się i wyraził skruchę, ale w tym wypadku nic nie mogę zrobić, bo zarzuty są bezpodstawne. Zanim kupiłeś, trzeba było poczekać do czasu, aż twój magiczny "BLOG" zostanie do cholery jasnej zaakceptowany i będziesz mógł działać, a nie teraz szlochasz nad rozlanym mlekiem, to raz. Dwa - CPMfun to nie jedna platforma CPM na całym świecie, podałem ich co najmniej pięć w rozszerzonej wersji poradnika, A TY DALEJ SWOJE. Kto jest tutaj żałosny? Z chęcią udostępnie wszystkie twoje wiadomości do mnie.

PS Udowadniasz swój poziom wysyłając 20 takich samych wiadomości, do tego stawiając kropkę po zwrocie postscriptum. Wink


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - sacrifice - 02-05-2013 00:03

"Account Disabled
Your account is disabled due to violation(s) of our Terms of Service. You won't be able to use it again in future.
Reason:
- Fraudulent traffic (surfing, traffic exchange, PTC, PTP, iframe or other)."


blog uzupełniony fejkową treścią przed dodaniem, ban i tak.


płatna wersja na szczęście niekupiona, hehe.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Masakra - 02-05-2013 00:26

Account Disabled
Your account is disabled due to violation(s) of our Terms of Service. You won't be able to use it again in future.
Reason:
- Fraudulent traffic (surfing, traffic exchange, PTC, PTP, iframe or other).


HAHA, wszyscy beda zbanowani ! Jerk2


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 02-05-2013 00:28

A tutaj notka dla tych "kumatych". Widzę, że się nieco podziało, a mówiłem jak krowie na rowie "wypełniać bloga przed dodaniem jakimś w miarę realnym contentem" i pobanowali połowę referali z 54 zostało niespełna 29 aktywnych, aczkolwiek tych zarabiających tyle dobrze - coś jest nie tak, jutrzejszy dzień poświęcę na znalezienie wam odpowiedniej, dobrze płatnej alternatywy dla CPMfun.com.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - CMRR - 02-05-2013 00:28

A teraz zadajcie sobie pytanie: Dlaczego nie poprosiliście tutora o recenzje i nie poczekaliście z zakupem? Takich sposobów na zagranicznych forach pełno za free i bardziej rozbudowanych...


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Masakra - 02-05-2013 00:33

CMRR, widocznie ludzie sa zdesperowani i żądza pieniedzy ich popycha (w tym ja Jerk2 ), moze jeszcze da sie cos z tego uratowac? Smile
Poczekajmy, nie krytykujmy autora od razu..


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - SweetSensi - 02-05-2013 00:36

Jestem tego samego zdania Masakra. Miejmy nadzieje, że wyjdziemy z tego "z twarzą" Tongue