Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! (/Temat-CPM-1-4-dolara-dziennie-bez-wysilku-CPMwebsite-68529)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - mklimczak23 - 01-05-2013 23:10

Ciekawe gdzie teraz podziewa się wspaniały sprzedawca "PORADNIKA" ? Może byś coś polecił, odpowiedział na PW ?


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - HOLANDIIA - 01-05-2013 23:12

Ale Was wyruchał Sprzedawca ahahahah !!
Mnie też Sad
http://scr.hu/26f/90e78


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - mklimczak23 - 01-05-2013 23:14

Szczerze mówiąc to chciałbym, żeby mnie wyruchał, bo chociaż pieniędzy nie wydałbym na nic... Jerk


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Mroovek - 01-05-2013 23:26

Bo to temat chyba do zamknięcia dobrze ze nie kupiłem poradnika choć mocno się zastanawiałem


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Masakra - 01-05-2013 23:26

No coz, przynajmniej on zarobil Jerk


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - maax6 - 01-05-2013 23:30

Account Disabled
Your account is disabled due to violation(s) of our Terms of Service. You won't be able to use it again in future.
Reason:
- Fraudulent traffic (surfing, traffic exchange, PTC, PTP, iframe or other).


Mnie też. Pewnie autor poradnika powie ze to nasza wina. Super. Lepiej kasę niech odda. Jak nie to do PP spór zakładam


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Masakra - 01-05-2013 23:33

PP? xD I tak niczego nie udowodnisz..


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - SweetSensi - 01-05-2013 23:34

Oczywiście 45 zł poszło się ***** w dupę. Oczywiście wszystko wykonywane było według poleceń w poradniku. Program był używany 2 dni. Zarobiłem około 10 $, a banik i tak poleciał. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu, że sprzedawca nie odezwał się ani razu podczas dzisiejszego dnia. Rozumiem majówka i te sprawy, ale jako sprzedający, mógłby pomyśleć, że wszyscy pewnie program właśnie testują i niektórzy potrzebują pomocy.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Mroovek - 01-05-2013 23:35

O majowke to tutaj raczej nie chodzi Smile


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - eloelo221 - 01-05-2013 23:36

Śmieszni jesteście wy i wasze rzucanie mięsem, to raz. Dwa - zwrot pieniędzy nie był przewidany. PO RAZ KOLEJNY POWTARZAM, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Nie odpisuję na PW, powielane tysiąckrotnie "CZEKAM NA WYJAŚNIENIA!!" Dostałem tego typu wiadomość dziesięc razy wysłaną pod rząd od Pana mklimczak.

Spór Paypal możesz sobie śmiało założyć, tylko nie wiem jak paypal to zweryfikuje - skoro poradniki otrzymaliście w terminie i wszystko jest zgodne z jego opisem.

Co do waszych przedwczesnych BANICJI, tutaj sprawa wymaga nie wiem - wtłuczenia wam wiedzy do głowy, a może przeczytania tego za was - niczym bajkę dziecku na dobranoc. W poradniku DARMOWYM jasno jest napisane, że przed dodaniem kurwa jego mać bloga, trzeba uzupełnić go jakąś fejkową treścią. Nie obrażając tutaj osób kumatych, bando imbecyli - w dupie mam wasze śmieszne zarzuty, które niczego konkretnego nie dowodzą.

Co do mojego rzekomego nieodpisywania na PW. Jest majówka, święto - jestem człowiekiem i MAM WOLNE, jak to przystało. Nie zapierdalam w sieci non toper, bo to mija się z jakimkolwiek celem.

Dziękuję, dobranoc - wszelkie żaluzje na E-MAIL, nie odpowiadam na GG, gdyż z tego zrobiliście sobie live-czat supportera, na PW również nie - nie mam czasu co rusz czyścić skrzynki ze 100 procentowego zapełnienia.

Pozdrawiam, jeśli ktoś ma jakieś normalne pytania, oraz znajdą się osoby kumate, które potrzebują KONKRETNEJ, FACHOWEJ pomocy nt. poradnika, śmiało proszę się ze mną kontaktować.

Pozdrawiam.