Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA bez pobierania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA bez pobierania (/Temat-PPA-bez-pobierania-68466)

Strony: 1 2 3


RE: PPA bez pobierania - miniek9090 - 27-04-2013 15:54

tutaj masz link , wystarczy podłączyć sms z np. dotpay
http://zarabiam.com/Temat-Skrypt-testow-za-SMS-66403


RE: PPA bez pobierania - namal1 - 27-04-2013 16:12

Dzięki, ale nie działa link. Czyli mając konto na Dotpay można zrobić sobie teoretycznie własny serwis PPA?


RE: PPA bez pobierania - daniel42na - 27-04-2013 16:27

(27-04-2013 16:12)namal1 napisał(a):  Czyli mając konto na Dotpay można zrobić sobie teoretycznie własny serwis PPA?

Nic bardziej mylnego. Łączenie serwisu gdzie podajesz pełne dane i prowadzisz DG z plikami które nie działają bądź są chronione prawem autorskim nawet w najdrobniejszym stopniu to chyba nie jest najlepszy pomysł (?)

Jeśli chodzi o serwis w którym ludzie będą płacić za Twój towar czy usługi smsami - świetny pomysł.
Serwis w któtym ludzie będą aktywować Twoje subskrypcje sms (np. horoskopy, dowcipy i inne pierdoły) - równie dobry pomysł.
Niewiele to ma wspólnego z ppa, ale myśle że właśnie o to Ci chodziło.


RE: PPA bez pobierania - namal1 - 28-04-2013 00:26

(27-04-2013 16:27)daniel42na napisał(a):  Nic bardziej mylnego. Łączenie serwisu gdzie podajesz pełne dane i prowadzisz DG z plikami które nie działają bądź są chronione prawem autorskim nawet w najdrobniejszym stopniu to chyba nie jest najlepszy pomysł (?)

Jeśli chodzi o serwis w którym ludzie będą płacić za Twój towar czy usługi smsami - świetny pomysł.
Serwis w któtym ludzie będą aktywować Twoje subskrypcje sms (np. horoskopy, dowcipy i inne pierdoły) - równie dobry pomysł.
Niewiele to ma wspólnego z ppa, ale myśle że właśnie o to Ci chodziło.

Ale serwisy typu Firecash też mają "podane pełne dane" a ludzie i tak wrzucają np. pliki, które nie działają, bądź są chronione prawem autorskim. Przecież na np. w/w Firecash rejestruje się dużo osób więc pliki mogą być najróżniejsze. Więc dlaczego to nie najlepszy pomysł?


RE: PPA bez pobierania - daniel42na - 28-04-2013 00:33

Zarabiając na ppa wrzucasz link do pliku który nawet nie musiał być wrzucony przez Ciebie, w razie pretensji trudno to udowodnić. Nigdzie się do tego otwarcie nie przyznajesz. Osoba aby go pobrać wypełnia ofertę niezależną od pliku. NIE PŁACI ONA ZA PLIK, tylko wypełnia dowolną dostępną ofertę reklamodawcy, w cywilizowanych państwach jest dużo ofert za które pobierający nie ponosi żadnych strat finansowych, czyli na przykład wypełnia ankiete, podaje maila itp.

Podsumowując jeśli posiadasz fake content:
ppa - nikłe ryzyko problemów.
sms premium - dużo większe, a jeśli zarabiasz sporo myśle że pewne.


RE: PPA bez pobierania - namal1 - 28-04-2013 19:43

(28-04-2013 00:33)daniel42na napisał(a):  Zarabiając na ppa wrzucasz link do pliku który nawet nie musiał być wrzucony przez Ciebie, w razie pretensji trudno to udowodnić. Nigdzie się do tego otwarcie nie przyznajesz. Osoba aby go pobrać wypełnia ofertę niezależną od pliku. NIE PŁACI ONA ZA PLIK, tylko wypełnia dowolną dostępną ofertę reklamodawcy, w cywilizowanych państwach jest dużo ofert za które pobierający nie ponosi żadnych strat finansowych, czyli na przykład wypełnia ankiete, podaje maila itp.

Podsumowując jeśli posiadasz fake content:
ppa - nikłe ryzyko problemów.
sms premium - dużo większe, a jeśli zarabiasz sporo myśle że pewne.

Chyba nie do końca mnie rozumiesz, albo ja Ciebie nie rozumiem.

Chodzi mi o to, czy mają konto na Dotpay mogę założyć własny serwis PPA? (np. pod nazwą Bigactioncash) Na tej samej zasadzie działania co np. Astrocash?


RE: PPA bez pobierania - namal1 - 28-04-2013 19:45

(28-04-2013 00:33)daniel42na napisał(a):  Zarabiając na ppa wrzucasz link do pliku który nawet nie musiał być wrzucony przez Ciebie, w razie pretensji trudno to udowodnić. Nigdzie się do tego otwarcie nie przyznajesz. Osoba aby go pobrać wypełnia ofertę niezależną od pliku. NIE PŁACI ONA ZA PLIK, tylko wypełnia dowolną dostępną ofertę reklamodawcy, w cywilizowanych państwach jest dużo ofert za które pobierający nie ponosi żadnych strat finansowych, czyli na przykład wypełnia ankiete, podaje maila itp.

Podsumowując jeśli posiadasz fake content:
ppa - nikłe ryzyko problemów.
sms premium - dużo większe, a jeśli zarabiasz sporo myśle że pewne.

Chyba nie do końca mnie rozumiesz, albo ja Ciebie nie rozumiem.

Chodzi mi o to, czy mają konto na Dotpay mogę założyć własny serwis PPA? (np. pod nazwą Bigactioncash) Na tej samej zasadzie działania co np. Astrocash?
Jeśli tak to mogę zrobić taki serwis, i dawać nawet 98% zarobków.


RE: PPA bez pobierania - miniek9090 - 28-04-2013 19:51

najpierw trzeba założyć konto w sieciach affilacyjnych + założyć DG . Potem musisz zrobić skrypt tej strony (koszt to kilka tysięcy) i potem dopiero możesz otwierać serwis PPA Smile


RE: PPA bez pobierania - daniel42na - 28-04-2013 19:56

Serwisy PPA korzystają z ofert od sieci CPA typu Adworkmedia, Adgatemedia, Adscendmedia, Bluetrack, i wielu innych. Oferty te opierają się się nie tylko o subskrypcje sms. Ogólnie rzecz biorąc user płacone ma za AKCJE które wykona pobierający.

Serwis płacący za smsy musiałby opierać się o serwis premium-sms obsługujący smsy międzynarodowo.
Użytkownicy takiego serwisu prędzej czy później(zakładam że od razu) zaczęli by zarabiać na fake plikach, a to oznacza problemy.

Był już taki jeden serwis w którym plik odblokować mozna było przelewem paypal lub smsem, jednak zeskamił się szybciej niż zdążył powstać.


RE: PPA bez pobierania - namal1 - 28-04-2013 19:58

daniel43na rozumiem.

Nie rozumiem jeszcze tego:

(28-04-2013 19:56)daniel42na napisał(a):  Serwis płacący za smsy musiałby opierać się o serwis premium-sms obsługujący smsy międzynarodowo.
Użytkownicy takiego serwisu prędzej czy później(zakładam że od razu) zaczęli by zarabiać na fake plikach, a to oznacza problemy.

Przecież Dotpay jest to serwis płacący za SMSy. Inne serwisy konkurencyjne dla Dotpay przecież mają w ofercie obsługę SMSów zagranicznych.