Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział dla programistów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dział dla programistów (/Temat-Dzial-dla-programistow-68439)

Strony: 1 2 3


RE: Dział dla programistów - miniek9090 - 02-05-2013 12:19

(30-04-2013 20:14)xJAmaTOx napisał(a):  Jestem za jak surfer doda poradnik tworzenia apek na andka Tongue

Pewnie w App Inventor Jerk


RE: Dział dla programistów - Sp00n - 05-05-2013 12:40

Wszystko rozważy administracja serwera. Można by podzielić się wiedzą na jakieś tematy, co na pewno zwiększyło by nasze zarobki .


RE: Dział dla programistów - m4rcin93 - 05-05-2013 13:17

W Strefie Wtajemniczonych i w dziale z Poradnikami jest bajzel.
Ciężko coś znaleźć konkretnego, więc taki dział dla programistów by się przydał.

Do tego działu powinny powstać poddziały typu: Pytania i dyskusje, programy darmowe/płatne, poradniki i coś w stylu do "chwalenia się" swoimi projektami?

Opcji jest wiele, wystarczą chęci. Smile


RE: Dział dla programistów - m4rcin93 - 08-05-2013 14:14

Podbijam temacik.
Czy tylko mi na tym zależy? Sad

Dzięki za przyszłego warna yazir Sad


RE: Dział dla programistów - bolo9797 - 08-05-2013 14:45

Co 7 dni podbiajmy....
Tyle na forum a regulaminu nadal nie zna...


RE: Dział dla programistów - Macieqx - 08-05-2013 14:46

@up

"Dzięki za przyszłego warna yazir"


RE: Dział dla programistów - Davi - 08-05-2013 15:00

Ja myślę, że była by to ciekawa opcja tym bardziej, że nic nie może forum stracić a zyskać może dużo.

Dlatego jestem za utworzeniem tego działu!


Pozdrawiam


RE: Dział dla programistów - Ty27mek - 08-05-2013 17:09

Tak trochę off top, ale co to za problem stworzyć aplikację do Google Play? Tongue Masz dodatkowo w sieci, na stronie Google (dosłownie) poradniki, tutki dotyczące aplikacji na Andka Smile


RE: Dział dla programistów - surfer0700 - 08-05-2013 17:20

Moim zdaniem też jest to ciekawa opcja. Jak najbardziej jestem za tym działem. Na pewno nie zaszkodzi, tak jak napisano wcześniej.


(08-05-2013 17:09)Ty27mek napisał(a):  Tak trochę off top, ale co to za problem stworzyć aplikację do Google Play? Tongue Masz dodatkowo w sieci, na stronie Google (dosłownie) poradniki, tutki dotyczące aplikacji na Andka Smile

Niektórzy potrzebują pomocy indywidualnej Tongue


Poza tym byłoby to fajne miejsce aby chwalić się swoimi produkcjami.


JESTEM ZA! Smile


RE: Dział dla programistów - Admin - 08-05-2013 17:54

Moja ocena została już przedstawiona w moim poprzednim poście, ponieważ dalej nie zaszły żadne zmiany dotyczące aktywności w tej tematyce, to nie uległo ono zmianie.