Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? (/Temat-Rozwiazane-Kiedy-Dodatkowe-Mozliwosci-Zbierania-Punktow-6841)



[Rozwiązane]Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - molek19 - 09-05-2010 07:38

zastanawia nie kiedy lockerz ułatwi nam coś i doda jakies nowe sposoby??
jak zobaczyłem ceny to mnie troche zagieły. na pes'a to ja chyba bede musiał chyba z 5 lat zbierać a co najśmieszniejsze punkty sie kasuja po roku!!
jeżeli ma ktoś jakies wieści pisać!!


RE: Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - Tidus - 09-05-2010 07:55

Lockerz napewno nam ułatwi zbieraniem punktow . Wydaje mi sie ze w ciagu 1-2miechow bedzie nowa funkcja


RE: Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - Magnus - 09-05-2010 10:38

Właśnie jak napisałeś 5 lat około trzeba zbierać o po roku zerują więc na 100% coś z tym zrobią .Na początku powinni obniżyć cenny a potem dodawać kolejno sposoby na PTZ i wtedy rozsądnie podnieść cenę.
Wink


RE: Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - xPietrek - 09-05-2010 10:46

Bo sklep jest od tego, żeby kupować towary za $ i zgarniać za to punkty ;] Restocki są od zdobywania nagród za darmo. Co nie zmienia faktu że niedługo wprowadzą nowe sposoby zarabiania.


RE: Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - Sony_st - 09-05-2010 11:15

Mi się wydaję, że tą kasację PTZ, rok od ich zdobycia usuną, bo kto w ciągu roku uzbiera 30 tysięcy PTZ? Chyba jakiś maniak co co chwile kupuje meile na allegro lub zakłada u kogoś.


RE: Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - Marczyk - 09-05-2010 11:52

Gdzieś czytałem na rosyjskim forum, że komuś odp. że nowe sposoby na ptz pojawią się na początku czerwca.


RE: Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - cinexik - 09-05-2010 12:57

pożyjemy, zobaczymy.
wydaje mi się, że będą to gry


RE: Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - radekb29 - 09-05-2010 14:23

ja myślę że nie będą usuwać PTZ nierealne jest zebrać tyle ptz ile oni chcą np za Xboxa 360

PS. Mój 100 Post ;]


[Rozwiązane][Rozwiązane]Kiedy Dodatkowe Możliwości Zbierania Punktów?? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.