Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobra nisza w PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Dobra nisza w PPA? (/Temat-Dobra-nisza-w-PPA-68398)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dobra nisza w PPA? - Max998 - 26-04-2013 18:44

Ale powiem Wam jeszcze jedno, nie warto się tutaj pytać czy to dobra nisza tylko samemu się przekonać bo tutaj jest wielu sępów co tylko czekają na okazję by dobrać się do darmowej niszy. Założę się, że wielu już myśli nad Waszym projektem czytając komentarze tutaj zamieszczane, że to dobry a wręcz świetny pomysł.


RE: Dobra nisza w PPA? - daniel42na - 26-04-2013 18:48

Z tego co wiem wysyłanie wiadomości do osób spoza listy znajomych jest płatne.


RE: Dobra nisza w PPA? - Bloodus - 26-04-2013 19:04

Co za problem wysłać e-mailem. Zrobić z dobrą nazwą dla niepoznaki.


RE: Dobra nisza w PPA? - Max998 - 26-04-2013 19:25

(26-04-2013 18:48)daniel42na napisał(a):  Z tego co wiem wysyłanie wiadomości do osób spoza listy znajomych jest płatne.

Jak płatne?
Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim za równo na stronie jaką prowadzę jak i moim osobistym kontem.


RE: Dobra nisza w PPA? - namal1 - 26-04-2013 19:48

Ok to jak będę miał jakieś nisze to podam osobom, które zarejestrują się z refa.


RE: Dobra nisza w PPA? - daniel42na - 26-04-2013 20:08

nieco się myliłem. http://www.mmtrojmiasto.pl/444711/2013/4/4/platne-wiadomosci-na-facebooku-jak-uniknac-oplaty?category=news ale coś w tym jest.
Jak już chcecie oszukiwać ludzi w ten sposób zabezpieczce się dostatnio (anonimowość) aby potem nikt nie był zdziwiony Wink


RE: Dobra nisza w PPA? - Damkofr - 26-04-2013 20:25

nigdy bym się na takie coś nie odważył.


RE: Dobra nisza w PPA? - namal1 - 26-04-2013 20:37

Ja w sumie też.

Ale fejsbuk ma na to wy***ane co się dzieje. Przykładem może być profil: "jan paweł drugi za*ebał mi szlugi"
Lewackie ścierwa. Mimo setek zgłoszeń działa nadal.

Ale ogólnie podsumowując
W sumie całe PPA polega na oszukiwaniu tak jak pisałem w innym temacie.

Nawet jeżeli wrzucicie coś zgodnego z prawdą to i tak sam serwis PPA oszukuje nie informując uprzednio o możliwości pobrania opłaty SMS, oszukanie przez ustalania sobie liczby pobrań itp.


RE: Dobra nisza w PPA? - Damkofr - 26-04-2013 20:39

serwis ppa nie informuje ale w każdej ofercie pisze na dole dokładnie co i jak ile kasy będzie zabierać itp.


RE: Dobra nisza w PPA? - Bandaid - 26-04-2013 20:42

Przecież fake staty można zrobić ale nie trzeba. A co do informowania to jak to nie informuje? Przecież pisze na dole zawsze o o opłacie SMSowej.