Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? (/Temat-BB-nie-wyplaca-w-partiach-co-7-dni-dlaczego-68378)

Strony: 1 2 3


BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - Pentas - 26-04-2013 08:45

witam

wypłaciłem 1030usd dostałem 100 usd 11 kwietnia nastepna partycja miała być po 7 dniach, jak zapewne sie domyslacie nie dostałem platności.

w bb jest coraz gorzej, wypłaty są celowo przeciagane lub tlumaczone limitami

prosze jezeli ktos nie dostał nastepnej parti wypłat prosze o napisanie w tym temacie


RE: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - Ruska34 - 26-04-2013 08:49

BO TO PIRAMIDA / SCAM / NACIĄGACZE!!

Już skończyłeś ?


RE: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - kleomenes - 26-04-2013 08:56

@Pentas, zaczekaj do maja, podobno kolejna partia na STP ma być właśnie wtedy Smile


RE: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - Ruska34 - 26-04-2013 09:22

@ dokładnie.


przeczytaj sobie to:
"w ciągu ostatniego tygodnia od 18 kwietnia do 25 kwietnia zlecono 11838 wypłat Następny meldunek za tydzien ..."

11388 x 200$(nie każdy zlecił) to jest 2,300,000$

mała suma? Ja im wierze jeśli chodzi o limity. Sam działam sporo w STP to wiem jak jest.


RE: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - ComboThe - 26-04-2013 10:06

Limity na Payza na zwykłym koncie to 175k pln, więcej nie przelejesz. Business pewnie ma większe, ale jak widać są.

Zresztą nikt nie mówił że wypłaty będą równo co tydzień, przynajmniej ja nie słyszałem tego od nikogo z zarządu BB


RE: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - marcel_kk - 26-04-2013 11:30

(26-04-2013 08:49)Ruska34 napisał(a):  BO TO PIRAMIDA / SCAM / NACIĄGACZE!!

Już skończyłeś ?

Lepiej nie mogłeś tego ująć! Szkoda tylko tych ludzi co często
cieżko zarobione pieniądze naiwnie ładuja w takie Piramidy omamieni
mega dużymi zyskami. A z drugiej strony pazerność i głupota ludzka nie zna granic...


RE: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - Pentas - 27-04-2013 12:18

no i co z tego ze co miesiac bedą mi wypłacac 100usd to bede czekał teraz rok zeby dostac tak małe pieniądze jak 1000usd?


RE: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - marcel_kk - 27-04-2013 12:26

(27-04-2013 12:18)Pentas napisał(a):  no i co z tego ze co miesiac bedą mi wypłacac 100usd to bede czekał teraz rok zeby dostac tak małe pieniądze jak 1000usd?

Jak wybuchła panika co do wypłacalnoći BB, to wszyscy nagle przypomnieli sobie o zagrożeniu własnych pieniedzy w tej Piramidzie.
Najpierw zadaj sobie pytanie co Cie tak omamiło ze wpłaciłes kase do Piramidy. Mam dla Ciebie porade: jak wogóle juz nie wypłaca, to policz sobie podwójnie i więcej sie nie upominaj beka beka beka


RE: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - Inwestor25 - 27-04-2013 12:34

a myślałem o tym, by w to wejść... chyba już z 20 wiadomości PW dostałem od forumowiczów z zapewnieniami że BB to pewny biznes i że będzie sie opłacało w to wejść. Ale po tym co piszecie to podziękuję bo nie chcę czekać na kasę milion lat


RE: BB nie wypłaca w partiach co 7 dni dlaczego? - Pozdro - 27-04-2013 13:07

Przecież dodadzą trzeci procesor i wypłaty wrócą do normy. Możesz śmiało wchodzić, wszystko jest wporzo. Robert Kiyosaki o takich ludziach co tu piszą, pisze: "panikujące kurczaki". Każdy ma swój rozum i zawsze powinno się swoim przeczuciem kierować a nie zdaniem innych Wink