Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL (/Temat-ZAMIENIE-Kase-na-PAYPAL-68365)

Strony: 1 2


RE: [ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL - miniek9090 - 26-04-2013 16:56

ja do niej napisałem ... jak mi pierwsza nie wyśle to także zgłaszam adminowi ... pewnie te konto wyżej to jakieś multi.


RE: [ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL - Ecia - 26-04-2013 17:29

Proszę zgłosić to adminwoi , i potem nie błagajcie mnie o wybaczenie .... Żal mi was


RE: [ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL - Arkadiusz95 - 26-04-2013 22:09

hah. mialem zamiar brac. myslala ze na frajerow trafila


RE: [ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL - miniek9090 - 26-04-2013 22:10

(26-04-2013 17:29)Ecia napisał(a):  Proszę zgłosić to adminwoi , i potem nie błagajcie mnie o wybaczenie .... Żal mi was

Wyczyść PW bo tłumy poszły cb przepraszać bekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka


RE: [ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL - sanches546 - 31-05-2013 14:25

Witam,

Nie wierzcie ludzie w komentarze wyzej.Wymieniem u tego gocia 150 euro.Uratowal mi zycie bo tydzien temu bylem z zona w Zakopanym,zgubilismy karte(a mieszkamy w Niemczech i karta byla do niemieckiego banku)i nie mielismy na powrot Smile,na szczescie mialem karte do polskiego banku w aliorze i kase na paypal.Polecam nie drogo,mi akurat pare zloty nie zrobilo roznicy.Wyslalem pierwszy kase choc tez poczatkowo sie balem ale dzis paypal ma takie zabezpieczenia ze i tak pieniadze moglbym odzyskac.Zaraz wymieniam ponownie.


RE: [ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL - bitu92 - 31-05-2013 14:41

(31-05-2013 14:25)sanches546 napisał(a):  Witam,

Nie wierzcie ludzie w komentarze wyzej.Wymieniem u tego gocia 150 euro.Uratowal mi zycie bo tydzien temu bylem z zona w Zakopanym,zgubilismy karte(a mieszkamy w Niemczech i karta byla do niemieckiego banku)i nie mielismy na powrot Smile,na szczescie mialem karte do polskiego banku w aliorze i kase na paypal.Polecam nie drogo,mi akurat pare zloty nie zrobilo roznicy.Wyslalem pierwszy kase choc tez poczatkowo sie balem ale dzis paypal ma takie zabezpieczenia ze i tak pieniadze moglbym odzyskac.Zaraz wymieniam ponownie.
Ecia dostaniesz bana na IP za multi konto Smile
To co napisałeś nie trzyma się kupy Smile


RE: [ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL - daniel42na - 31-05-2013 14:46

(31-05-2013 14:25)sanches546 napisał(a):  Witam,

Nie wierzcie ludzie w komentarze wyzej.Wymieniem u tego gocia 150 euro.Uratowal mi zycie bo tydzien temu bylem z zona w Zakopanym,zgubilismy karte(a mieszkamy w Niemczech i karta byla do niemieckiego banku)i nie mielismy na powrot Smile,na szczescie mialem karte do polskiego banku w aliorze i kase na paypal.Polecam nie drogo,mi akurat pare zloty nie zrobilo roznicy.Wyslalem pierwszy kase choc tez poczatkowo sie balem ale dzis paypal ma takie zabezpieczenia ze i tak pieniadze moglbym odzyskac.Zaraz wymieniam ponownie.
Tak.. a w tej bajce były smoki?Lol
Swoją drogą 1 raz widze żeby gość pisał posty w rodzaju żeńskim.


[ZAMIENIĘ]Kase na PAYPAL - yazir - 31-05-2013 15:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.