Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal i weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal i weryfikacja (/Temat-Paypal-i-weryfikacja-68337)

Strony: 1 2


Paypal i weryfikacja - Takeshi - 25-04-2013 11:41

Cześć, mam taki mały problem.
Chciałbym zweryfikować konto Paypal, jednak jestem niepełnoletni i nie mam własnego konta bankowego. No, ok, rozumiem, ale jest kolejny problem. Mam nazwisko inne od mojej mamy, więc tu się nasuwa problem. Da się to jakoś rozwiązać bez potrzeby założenia nowego konta?


RE: Paypal i weryfikacja - Szaman1644 - 25-04-2013 11:42

Możesz założyć konto na Paypal z nazwiskiem i imieniem twojej mamy i przelać z twojego konta na to nowe pieniądze i potem dopiero wysłać na kartę.


RE: Paypal i weryfikacja - Deotho - 25-04-2013 11:42

Idź z opiekunem do banku i załóż konto dla niepełnoletnich dla siebie i po sprawie. Wink


RE: Paypal i weryfikacja - Zielona25 - 26-04-2013 18:36

Cześć. Nie wiem czy w dobrym wątku zadam pytanie ale proszę o wyrozumiałość Smile
Dopiero zaczynam działać coś w temacie zarabiania i chciałam zapytać od czego zacząć.
Najpierw trzeba założyć konto na PayPal później z niego się robi przelewy na swoje konto ?
Jest sens zakładać sobie konto w banku osobne od rodziców? Czy trzeba bo nie da się wysłać rodzicom?
Studiuję i nie pracuję, myślałam że chociaż trochę im pomogę.
Nie wiem gdzie zaczerpnąć podstawowych inf a czytając forum jeszcze mało rozumiem Wink
Pozdrawiam!


RE: Paypal i weryfikacja - marcel_kk - 26-04-2013 19:06

Jak założysz konto na PayPal to musisz je zweryfikować aby móc wypłacać
pieniążki na konto bankowe ( w Twoim przypadku rodziców).
Weryfikacja polega że PayPal wysyła 2 drobne wypłaty ( od 1-5 gr) na podane konto
i trzeba podać te kwoty, wtedy PP uznaje weryfikacje i można się cieszyć już kontem zweryfikowanym.


RE: Paypal i weryfikacja - Zielona25 - 02-05-2013 16:10

A jak płacą Ci w dolarach to jak to działa?


RE: Paypal i weryfikacja - twardy - 02-05-2013 17:33

'konwerter walut' na ekranie 'moje konto'


RE: Paypal i weryfikacja - Arivi - 10-05-2013 16:51

Jeżeli zablokują mi konto za nie zweryfikowanie nie będę mógł już wypłacić? Np po 10 latach.


RE: Paypal i weryfikacja - Szaman1644 - 10-05-2013 16:54

Środki będą dostępne po 180 dniach.


RE: Paypal i weryfikacja - Arivi - 11-05-2013 16:58

Czyli ludzie mogą śmiało robić konto nawet na inne imię i nazwisko? Tylko kasę dostaną dopiero po 180dniach.