Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Indeksowanie stopniowe czy całkowite w google? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Indeksowanie stopniowe czy całkowite w google? (/Temat-Indeksowanie-stopniowe-czy-calkowite-w-google-68317)



Indeksowanie stopniowe czy całkowite w google? - 0d0aaiie - 24-04-2013 20:15

Ostatnio ogladalem film na YT, ze filmy w tym serwisie stopniowo sie indeksuja w wyszukiwarce, tzn np opis filmu nazwe i tagi zmienie w poniedzialek, w czwartek mi sie to zaaktualizuje w wyszukiwarce, za tydzien wskocze na 10 miejsce na 1 stronie, za kolejny tydzien na 5 miejsce na 1 stronie itp. Przekonalem sie ze to prawda bo sam tak mialem.

Teraz nachodzi moje pytanie. czy jak google zindeksuje zawartosc mojej strony i pokaze sie np jako 10 wynik w google pod jakas fraza, to czy bez zmieniania czegokolwiek za np miesiac bede mogl byc 5? tak jak w przypadku youtube?

i nie chodzi mi o sytuacje kiedy konkurencja zostala shakowana czy admin sam zepsul sobie strone i spadl w googlach.

pozdrawiam !!


RE: Indeksowanie stopniowe czy całkowite w google? - Admin - 25-04-2013 08:25

Oczywiście, że pozycja może się podnieść nawet do top1, oczywiste jest też że możesz wypaść poza setkę, jednak twoje pierwsze zdanie pozostawia wiele do życzenia i mija się z prawdą. Nie do końca rozumiesz proces pozycjonowania, słyszysz dzwony, jednak nie wiesz w którym kościele biją. Po kilku dniach/tygodniu nigdy nie wskoczysz na popularną frazę.


RE: Indeksowanie stopniowe czy całkowite w google? - 0d0aaiie - 25-04-2013 11:47

no tak ale wyraznie napisalem "np" Big Grin po prostu chcialem przytoczyc o co mi chodzi. nigdy nie twierdzilem, ze w przeciagu 2 tygodni bede 5 na youtube pod popularna fraza

dzieki za odpowiedz.