Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet Explorer - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Internet Explorer - problem (/Temat-Internet-Explorer-problem-68316)



Internet Explorer - problem - Matheo249 - 24-04-2013 20:06

Witam, nagle pojawił mi się problem z IE. Wszystko działało prawidłowo aż do dziś. Gdy włączam IE pisze, że trwa łączenie i dalej nic. Próbuję coś zrobić, lecz to też nic nie daje. Program nie odpowiada i muszę zakończyć jego działanie. Co jest tego powodem? Skanowałem antywirusem i nie ma żadnych wirusów. Dzisiaj coś się popsuło, od czego to jest? Chciałem jeszcze dodać, że IE chodzi bez problemu bez dodatków. Natomiast z nimi tak jak opisałem wyżej. Pisze, że ładuje a tu zacina się. Proszę o pomoc.


RE: Internet Explorer - problem - Qwik - 24-04-2013 20:11

Mozilla Firefox


RE: Internet Explorer - problem - Matheo249 - 24-04-2013 20:12

Używam, ale chciałbym rozwiązać problem z IE. Bo do tej chwili było wszystko ok, a tu się coś popsuło.


RE: Internet Explorer - problem - miniek9090 - 24-04-2013 21:54

Kto jeszcze korzysta z IE?!
Od tego programu mozna nerwicy dostac. Strony laduje godzinami , duzo bledow , laguje... Cuda nie widy .
Przejdz lepiej na chrome albo Mozille , taka moja rada


RE: Internet Explorer - problem - Nicktim - 24-04-2013 23:03

IE to jeden wielki błąd.


RE: Internet Explorer - problem - goldeniak - 25-04-2013 01:11

może instalacja nowszej wersji pomoże


RE: Internet Explorer - problem - Matheo249 - 25-04-2013 09:04

Problem rozwiązany, pewien dodatek to powodował. Oczywiście korzystam z FF, a IE tak od czasu do czasu Big Grin
Do zamknięcia.


Internet Explorer - problem - Coristo - 25-04-2013 09:08

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.