Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog o tematyce pokera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog o tematyce pokera (/Temat-Blog-o-tematyce-pokera-68294)

Strony: 1 2


Blog o tematyce pokera - rlu - 24-04-2013 13:42

Witam
Czy byliby odbiorcy zainteresowani blogiem o tematyce pokera?
Nie jestem jakimś mega prosem grającym najdroższe turki w sieci, ale od ponad dwóch lat utrzymuje sie tylko z gry. Dodatkowo nauczyłem grac dwie osoby (z których jedna zarabia więcej niż ja facepalm), tak więc tematyka bloga trafiałaby do ludzi grających dla zabawy.
W skład bloga chodziłoby:
-Raporty z codziennych sesji (minimum 50 turniejów podczas sesji) ewentualnie z około 10 tys rozdań je żeli grałbym cash
-Analiza rozdań
-Analiza własnej gry na bazie statystyk
-Zdjecia i relacje z wyjazdów na turnieje live
-Recenzje sprzętowe (dość często zmieniam narzędzie pracy, poprawiając komfort gry)


RE: Blog o tematyce pokera - surfer0700 - 24-04-2013 13:52

Jeżeli byłby ciekawe treści to na pewno dodałbym tego bloga do ulubionych i od czasu do czasu zaglądał.


RE: Blog o tematyce pokera - rlu - 24-04-2013 13:55

Z tego co zdążyłem rozejrzeć się po forum, treści byłby na pewno unikatowe Big Grin


RE: Blog o tematyce pokera - poppinm - 24-04-2013 13:56

Siema, grasz MTT czy SNG? i na jakich stawkach?


RE: Blog o tematyce pokera - rlu - 24-04-2013 14:00

Ostatnie pół roku podnosiłęm sie po niesamowitym downswingu i grałem głownie cash PL Omaha, niestety na pewnym etapie odmiana ta stała sie dla mnie nie do przeskoczenia, do tej pory nie rozumiem wielu konceptów i wróciłem do tego co sprawia mi nie tylko przyjemność, ale stanowi moje 90% zysków livetime MTT. Mój AVR BI to będzie penie 5-6$
SNG MTT dorzucam jak w rannych godzinach nie ma turniejów do zapełnienia monitorów


RE: Blog o tematyce pokera - surfer0700 - 24-04-2013 14:01

(24-04-2013 13:55)rlu napisał(a):  Z tego co zdążyłem rozejrzeć się po forum, treści byłby na pewno unikatowe Big Grin

Tym bardziej byłbym zainteresowany. Smile Masz już jakieś 'plany' co do terminów startu bloga?


RE: Blog o tematyce pokera - rlu - 24-04-2013 14:06

Chciałbym jak najszybciej. Taki blog to w mniejszej części odbiorcy, głównie to możliwość uporządkowania myśli i podejmowanych decyzji. SSzkopuł jest taki, ze na stronce poświęconej pokerowi, można liczyć na rady innych bardziej doświadczonych graczy. Na tym forum już jest głos nie (bo nie). Z drugiej strony blog na stronie pokerowej, napisany przez osobe jak ja (czyli nie wyróżniajacą się) nie byłby niczym ciekawym. Bo co ja mogę jak ludzie wydają na gre w weekend więcej niz przeciętny polak zarabia w ciągu roku


RE: Blog o tematyce pokera - poppinm - 24-04-2013 14:06

Na jakiej platformie grasz? I jaki nick jeśli to nie tajemnica Tongue


RE: Blog o tematyce pokera - rlu - 24-04-2013 14:08

Gram na 3 małych platformach i wielkie serie turniejowe na platformie znanej wszystkim. Nick to raczej sprawa mało ważna. Sytuacja prawna jest jaka jest i pewne rzeczy trzeba próbować zatrzymać dla siebie


RE: Blog o tematyce pokera - surfer0700 - 24-04-2013 14:22

(24-04-2013 14:06)rlu napisał(a):  Chciałbym jak najszybciej. Taki blog to w mniejszej części odbiorcy, głównie to możliwość uporządkowania myśli i podejmowanych decyzji. SSzkopuł jest taki, ze na stronce poświęconej pokerowi, można liczyć na rady innych bardziej doświadczonych graczy. Na tym forum już jest głos nie (bo nie). Z drugiej strony blog na stronie pokerowej, napisany przez osobe jak ja (czyli nie wyróżniajacą się) nie byłby niczym ciekawym. Bo co ja mogę jak ludzie wydają na gre w weekend więcej niz przeciętny polak zarabia w ciągu roku

Skoro się z tego utrzymujesz to aż tak mało ciekawy nie jesteś. Tutaj niektórzy geniusze zarabiają ~10 złotych miesięcznie, więc Twój wynik to dla Nich coś niesamowitego. Smile
Na pewno jednego odbiorcę już masz - mnie. Jak blog będzie gotowy, podeślij mi na PW link do niego - jeżeli to nie problem Smile