Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader (/Temat-Minimalny-depozyt-100-Zoomtrader-68286)

Strony: 1 2 3


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - MaLiN - 14-08-2013 16:09

A kto by przeciwko nim wytoczył proces? Skoro ludzie , którzy zaczynają grać nie są miliarderami. Tak więc zoomtrader jest aż za bardzo nietykalny.


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - phifprofit - 22-09-2013 10:42

Znalazłem to forum bo szukałem opinii na temat zoom trader tylko dlatego że mają system partnerski ale po przeczytaniu że to potencjalny scam rezygnuję i zostaję przy platformie z której korzystam obecnie od 23 sierpnia i mogę śmiało polecić zainwestowalem 50€ od nich dostałem tyle samo bonusu czyli w sumie rozpoczołem z kapitałem 100€ na dzień 20 wrzesnia mam już zrealizowaną jedną wypłatę na koncie 100€,kolejne 100€ właśnie zlecone jest w trakcie realizacji(przelew idzie ok 3 dni roboczych).Na koncie w obrocie pozostało mi 200€.myślę że to przyzwoity wynik jak na taki początek.Polecam tą platformę szczerze nie ma tam systemu partnerskiego więc nie mam w tym żadnego interesu ale jak widz i czytam jak niektóre platformy oszukiją ludzi którzy chcą coś zarobić to coś mi się robi. mówię tu o plaatformie o nazwie optionstreet którą znalazłem po tym jak popłynołem najpierw na exbino potem na optecu.Tu jest ciekawa opcja gry typu No tatch UP lub no tatch dawn i na tych opcjach się skupiam można na 60 a czasem 90% przewidzieć ruch pewnych instrumentów na podstawie analizy rynku.opcje 60 sec to typowy hazard nie korzystam i nie polecam.Kolejny plus tej platformy to czat po polsku po godz 9 rano jest dostępna min Pani Dominika która jest bardzo pomocna,poza tym wszystkim co możenajważniejsze firma jest pod kontrolą polskiego KNF-u,jako jedna z nielicznych na Polskim rynku.Sprawdzcie sobie tą platformę i zacznijcie zarabiać a nie nabijać kasiorę nieuczcciwym traderom.Nie dowiarkom przesyłam screeny wypłat.
pozdrawiam.


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - igambler - 07-10-2013 16:32

Neagtywne opinie pojawiaja sie tez od osób które wziąły bonus (który należy obrócić) i próbowały wypłacić kwotę przed uzyskaniem pełnego obrotu. JA również byłem sceptyczny i jedna transalcja przebiegła bardzo dziwnie nie wgłębiając się w szczegóły, szybka wypłata 2 dni na moneybookers wynagrodziła mi to co było in minus.


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - krispol89 - 09-01-2014 17:02

Z doświadczenia nie polecam brać bonusów na jakiejkolwiek platformie do opcji binarnych bo wiąże się to później z koniecznością nadrobienia tego.
Dla początkujących polecam topoption.com. Skuteczne strategie można znaleźć na comparic.pl


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - igambler - 26-02-2014 20:03

Ma temat brokera zoomtrader można poczytać tuta w języku pol: http://zoomtrader.biz/pl-PL/


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - Inwestor25 - 01-03-2014 22:49

zoom trader nie cieszy się dobrymi opiniami, http://www.forumbinarne.pl/Thread-Zoomtrader-opinie-na-temat-platformy


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - Agata2013 - 12-03-2014 23:08

ZoomTrader polecam omijać szerokim łukiem. Nie wypłacają pieniędzy swoim klientom


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - examer - 29-01-2015 11:01

Zoomtrader dostał licencję CySec, czyli można wnioskować że jest brokerem regulowanym.


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - examer - 06-03-2015 11:27

Ktoś dalej inwestuje w zoomtrader?


RE: Minimalny depozyt 100$ - Zoomtrader - myszkaz - 26-03-2015 08:27

Tak i same trudności, na wypłatę czekam już 2 miesiące i to wcale nie jest jakaś duża kwota, ciągle mam nadzieje że wypłacą smutny