Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwa Restocki w Maju !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Dwa Restocki w Maju !!! (/Temat-Dwa-Restocki-w-Maju-6826)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Dwa Restocki w Maju !!! - Jeppers - 08-05-2010 22:15

[Obrazek: beztytuuxq.jpg]


Witam

Kolejny NEWS z cyklu Wuja Jeppers przedstawia. Tym razem jest to nowość o restocku, a w zasadzie restock-ach majowych. Na jeden restock (specjalny) będą mieć wstęp ludzie, którzy kupili coś w sklepie (większość zawodników z USA, jest też kilku fighterów z Polski, którzy poświęcili punkty żeby wziąć udział w restocku). Drugi restock generalny (dla wszystkich) odbędzie się dla całej reszty. Osobiście mam nadzieję, że osoby, które wykupią coś na specjalnym restocku nie będą mogły nic kupować na generalnym. Druga sprawa to Capcha, myślę, że lockerz wpadnie po rozum do głowy i na tym restocku nie będzie problemów. Trzecia sprawa to boty rosyjskiej mafii, do tej pory nie wiem czy anulują im nagrody. Jeżeli się dowiem to poinformuję Was o tym (śledzę ich cały czas).

Czekamy na dalsze info !!!


Pozdrawiam
Wuja Jeppers



RE: Dwa Restocki w Maju !!! - pespe - 08-05-2010 22:16

Smile Ciesze się że będą dwa Smile mudżyn rzadzi Smile leci + będzie ciekawie w tym miesiącu Smile


RE: Dwa Restocki w Maju !!! - Magnus - 08-05-2010 22:17

+ oczywiście niezłe zdjęcie Smile


RE: Dwa Restocki w Maju !!! - Janas - 08-05-2010 22:17

Dobry news Jeppers Tongue Mam nadzieje że nie bedzie ruskich botów ;]


RE: Dwa Restocki w Maju !!! - Szymik - 08-05-2010 22:18

Miejmy nadzieje że będzie dużo nagród i nie będzie Ruskiej mafii..


RE: Dwa Restocki w Maju !!! - MR_WHITE - 08-05-2010 22:33

+ Poleciał
Taki wyraz twarzy będą mieli Ruscy jak się dowiedzą że im odwołano nagrody Tongue


RE: Dwa Restocki w Maju !!! - ledo - 08-05-2010 22:34

dobry newsik, widze MOTUMBO jest na zdjęciu Wink


RE: Dwa Restocki w Maju !!! - Adik1818 - 08-05-2010 22:41

dzieki wujku +


RE: Dwa Restocki w Maju !!! - jimi - 09-05-2010 01:14

wypowiedź jednego członka LAB'u na FB "SHOP will likely be opened to all before the bonus redemption."


RE: Dwa Restocki w Maju !!! - KrakusK - 09-05-2010 01:45

Ej jest w dziale Redeem już jest coming soon co to znaczy ?