Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa Aktywna Piramidka 20Dollars - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa Aktywna Piramidka 20Dollars (/Temat-Nowa-Aktywna-Piramidka-20Dollars-68234)



Nowa Aktywna Piramidka 20Dollars - Urban19941 - 22-04-2013 21:33

Witajcie, projektem jest piramidka 20dollars2surf


CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PIRAMIDY?
NAPISZ NA E-MAIL : [email protected] lub
NAPISZ PW lub
NAPISZ KOMENTARZ


Program 20dollars2surf jest programem do zarabiania w internecie za pomocą małego okienka ( banneru ) z reklamami, które mamy włączone przy korzystaniu z Internetu. Nie utrudnia to nam w jakikolwiek sposób korzystania z Internetu badź przeglądania stron. Aby zbierać punkty nie trzeba ściągać niczego na dysk i narażać się na wirusy ani też klikać godzinami. Wystarczy włączony baner i kilku poleconych.
Poleceni – klucz do sukcesu


Bez poleconych zabawa z tego typu programami mija się z celem, punkty zbieramy bardzo długo z czasem zabawa nas nudzi i rezygnujemy z niej. Niepotrzebnie !!!
Każdy polecony to dla nas 10% z jego zarobków, program pozwala na budowanie struktury poleconych aż na 10 poziomach ! Znaczy to tyle, że Twój polecony znajdując dla siebie poleconego znajduje go również dla Ciebie i Twoj polecony zyskuje ze swojego poleconego 10% i ty również masz 10% z niego * w sumie 20% z dwóch poleconych na 2 poziomach.

ALE JAK ZNALEŹĆ POLECONYCH ?!
Nic bardziej prostszego, zawsze można ich wykupić w programie, ale po co wydawać pieniądze skoro jest inny sposób ?!

JA DAJĘ CI ZA DARMO POLECONYCH !
Jak to działa ??? Sposób jest prosty ! Zostaniesz zarejestrowany w mojej sieci pod ostatnią osobą. Następnie prześlesz mi na e-maila swój link polecający oraz nazwę użytkownika ( w celu weryfikacji ), następna osoba która się zgłosi po Tobie ( np. Anna Nowak ) zostanie Twoim pierwszym poleconym ( poziom pierwszy ), kolejna osoba zostanie pierwszym poleconym dla Ani ( pierwszy poziom) a drugim dla Ciebie ( drugi poziom ) itd.
Każdy polecony to dla nas 10% jego zarobków ! ( do 10 poziomu )


Jeżeli chcesz dołączyć do mojej sieci wyślij mi PW,
w treści wpisz: CHCĘ POLECONEGO
Lub po prostu zostaw komentarz.


PLAN DZIAŁANIA W SKRÓCIE

1. Napisz do mnie [email protected] w tytule wpisz chcę poleconego
2. Czekaj na odpowiedź ode mnie z linkiem referującym do rejestracji.(lub kliknij w banner na dole)
3. Zarejestruj się z linku podanego przez mnie i odeślij mi swój login oraz link referujący
4. Czekaj na poleconych, kolejna zgłaszająca się osoba będzie Twoim pierwszym poleconym itd.
5.Czekaj i obserwuj jak rośnie Twój zarobek w 20$2Surf z moimi poleconymi !

Co ja mam z tego ?!
Dokładnie to samo co Ty otrzymasz ode mnie – poleconych i 10% z ich zarobków do 10 poziomu. Ja również jestem w strukturze.
W razie pytań, zawszę służę pomocą
Dodam że są 2 takie strony więc gdy zarejestrujemy się na 2 tego typu stronach mamy 2 x więcej.

Gdy jesteś już zdecydowany napisz! opłaci się.
[Obrazek: ban_pl_46860_697440.gif]
Osoby nieaktywne będą usuwane z projektu



RE: Nowa Aktywna Piramidka 20Dollars - tomazzi - 22-04-2013 21:35

człowieku daj sobie spokój ze scamem i budowaniem w nim piramidy
podnieca cię widok wirtualnych $ na koncie scamu i szukasz sobie podobnych ?
ludzie czekają po 1,5 roku na wypłaty i na 99% ich nie zobaczą

miejscem tematu myślę, że odpowiednim jest kosz


RE: Nowa Aktywna Piramidka 20Dollars - Max998 - 22-04-2013 22:10

WYJDŹ! 4


RE: Nowa Aktywna Piramidka 20Dollars - olaf1012 - 22-04-2013 23:05

Widzę że tomazzi czuwa na straży Smile Nasz forumowy Führer nie śpi

@Temat - Tutaj zbyt wielu ludzi chcących się zapisać nie znajdziesz Wink Wielu albo porzuciło ten surfbar albo jest tam nadal w swoich własnych piramidach.


Nowa Aktywna Piramidka 20Dollars - Coristo - 23-04-2013 08:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.