Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przejmij inicjatywę II - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przejmij inicjatywę II (/Temat-Przejmij-inicjatywe-II-68233)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Przejmij inicjatywę II - TheBuzzer4 - 28-04-2013 17:32

(28-04-2013 17:13)badii napisał(a):  
(28-04-2013 17:09)TheBuzzer4 napisał(a):  
(28-04-2013 17:07)badii napisał(a):  
(28-04-2013 15:50)TheBuzzer4 napisał(a):  #8
Liga: NBA
Mecz: Boston - New York
Typ: Boston
Kurs: 2.10

Oglądasz Ty czasami mecze NBA? Smile

Mecze NBA oglądam dziennie, jeśli tylko na to mam czas i chyba nie wiesz do kogo to piszesz.

Pozdrawiam

Ja z zapytaniem, Ty do mnie z ryjem - przynajmniej tak to odczułem Wink
Chodzi o to, że w tej serii będzie sweep i nawet nie ma szans na coś innego. Boston gra padakę, Melo jest w takiej formie, że on ich tam sam roznosi. Ja bym tu się nie doszukiwał wygranej Bostonu Smile

Nie wyskoczyłem na Ciebie z ryjem, źle to odebrałeś bo prostu wzburzyło mnie to i tyle. Jeżeli tak sądzisz to mam nadzieję, że postawiłeś wygraną NYK za sporo pieniędzy. Melo to Melo, sam meczu nie wygra. Dzisiaj NYK bez Smith'a (zawieszenie) i wszystko spoczywa na barkach, Pierce'a oraz Green'a.

To, że LAL odpadną było pewne od momentu kiedy Bryant doznał kontuzję.


RE: Przejmij inicjatywę II - Stworkowaty - 28-04-2013 17:35

Badii, poprawiłem sie, bo zle przeczytałem Twoja wypowiedz, wybacz.


RE: Przejmij inicjatywę II - rowik888 - 28-04-2013 17:38

(28-04-2013 17:32)TheBuzzer4 napisał(a):  To, że LAL odpadną było pewne od momentu kiedy Bryant doznał kontuzję.

No tak, dodatkowo plaga innych kontuzji...


RE: Przejmij inicjatywę II - badii - 28-04-2013 17:47

LAL'ki zbiorą pakę na kolejny sezon i będą gnieść aż miło Smile

Nie postawiłem, bawiłem się kiedyś w to, znam się dobrze na NBA, ale sobie odpuściłem i tylko oglądam. Nie mniej, życzę powodzenia!


RE: Przejmij inicjatywę II - rowik888 - 28-04-2013 17:51

(28-04-2013 17:47)badii napisał(a):  LAL'ki zbiorą pakę na kolejny sezon i będą gnieść aż miło Smile

Obyś miał rację. Smile


RE: Przejmij inicjatywę II - TheBuzzer4 - 28-04-2013 17:51

(28-04-2013 17:47)badii napisał(a):  LAL'ki zbiorą pakę na kolejny sezon i będą gnieść aż miło Smile

Nie postawiłem, bawiłem się kiedyś w to, znam się dobrze na NBA, ale sobie odpuściłem i tylko oglądam. Nie mniej, życzę powodzenia!

Powiem Ci tak... Jeżeli paką dla Ciebie nie jest jedna z najlepszych piątek w NBA: Nash,Bryant,Gasol,Howard to ja już nie wiem co oni muszą według Ciebie zrobić Smile.
Zapamiętaj, że ta "paka" to nie wszystko.

PS. spostrzeżenia, które chcecie wyrazić w moim temacie między sobą proszę pisać do siebie na PW.


RE: Przejmij inicjatywę II - badii - 28-04-2013 18:09

(28-04-2013 17:51)TheBuzzer4 napisał(a):  
(28-04-2013 17:47)badii napisał(a):  LAL'ki zbiorą pakę na kolejny sezon i będą gnieść aż miło Smile

Nie postawiłem, bawiłem się kiedyś w to, znam się dobrze na NBA, ale sobie odpuściłem i tylko oglądam. Nie mniej, życzę powodzenia!

Powiem Ci tak... Jeżeli paką dla Ciebie nie jest jedna z najlepszych piątek w NBA: Nash,Bryant,Gasol,Howard to ja już nie wiem co oni muszą według Ciebie zrobić Smile.
Zapamiętaj, że ta "paka" to nie wszystko.

PS. spostrzeżenia, które chcecie wyrazić w moim temacie między sobą proszę pisać do siebie na PW.

Może nie sprecyzowałem do końca swojej wypowiedzi, ale chodziło mi o to, że przez wakacje się zgrają, potrenują i będą dobrą paką Wink
A nie tak, że dostał Pringless na chwilę zespół i nie wiedział co z nim zrobić.

Nash juz swoje lata ma, jesli nie zrobi cos z plecami to nie pogra długo. Bryant wróci jeszcze silniejszy, zdobędzie mistrzostwo ze dwa razy i odejdzie na emeryturkę. Howard się wybudził, widać, że przypominają mu się czasy w Orlando. Gasol jeszcze poprawiłby trochę powrót do obrony i mogłoby być ciekawie. ALE PRZEDE WSZYSTKIM - liczy się ławka. Jamison, który w obronie jest jak tyczka. Nie bez powodu Popovich gra na niego cały czas Wink Blake z Hill'em dadza radę, do tego Clark. Przydałoby się jeszcze 2/3 mocnych na ławę i mamy skład marzenie. Tak, jestem ich fanem Big Grin


RE: Przejmij inicjatywę II - TheBuzzer4 - 28-04-2013 18:14

(28-04-2013 18:09)badii napisał(a):  
(28-04-2013 17:51)TheBuzzer4 napisał(a):  
(28-04-2013 17:47)badii napisał(a):  LAL'ki zbiorą pakę na kolejny sezon i będą gnieść aż miło Smile

Nie postawiłem, bawiłem się kiedyś w to, znam się dobrze na NBA, ale sobie odpuściłem i tylko oglądam. Nie mniej, życzę powodzenia!

Powiem Ci tak... Jeżeli paką dla Ciebie nie jest jedna z najlepszych piątek w NBA: Nash,Bryant,Gasol,Howard to ja już nie wiem co oni muszą według Ciebie zrobić Smile.
Zapamiętaj, że ta "paka" to nie wszystko.

PS. spostrzeżenia, które chcecie wyrazić w moim temacie między sobą proszę pisać do siebie na PW.

Może nie sprecyzowałem do końca swojej wypowiedzi, ale chodziło mi o to, że przez wakacje się zgrają, potrenują i będą dobrą paką Wink
A nie tak, że dostał Pringless na chwilę zespół i nie wiedział co z nim zrobić.

Nash juz swoje lata ma, jesli nie zrobi cos z plecami to nie pogra długo. Bryant wróci jeszcze silniejszy, zdobędzie mistrzostwo ze dwa razy i odejdzie na emeryturkę. Howard się wybudził, widać, że przypominają mu się czasy w Orlando. Gasol jeszcze poprawiłby trochę powrót do obrony i mogłoby być ciekawie. ALE PRZEDE WSZYSTKIM - liczy się ławka. Jamison, który w obronie jest jak tyczka. Nie bez powodu Popovich gra na niego cały czas Wink Blake z Hill'em dadza radę, do tego Clark. Przydałoby się jeszcze 2/3 mocnych na ławę i mamy skład marzenie. Tak, jestem ich fanem Big Grin

Wymieniłeś plusy wszystkich graczy, czas na minusy, ale to już nie teraz. Jeżeli chcesz podyskutować o NBA zapraszam na PW nie tutaj. Nie będę wymieniał teraz zdań na ten temat, bo nie po to ten temat założyłem.

pozdrawiam Smile


RE: Przejmij inicjatywę II - sebens - 28-04-2013 18:52

Jak na razie Boston 10 pkt przewagi Wink oby tak dalej no i Nacional musi sie postarać, bo przegrywa


RE: Przejmij inicjatywę II - Stworkowaty - 28-04-2013 19:23

54 ; 35 dla Bostonu, czyli juz na 90% typ do przodu Smile