Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przejmij inicjatywę II - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przejmij inicjatywę II (/Temat-Przejmij-inicjatywe-II-68233)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Przejmij inicjatywę II - TheBuzzer4 - 22-04-2013 21:01

Witam. Jako, że atmosfera się uspokoiła to korzystając z sytuacji chciałbym odkupić moje grzechy i mam postanowienie, jeżeli Na pierwsze 10 typów nie wejdzie co najmniej 7 kończę z forum i bukmacherką. Nie ma co tutaj więcej pisać, jest to kontynuacja poprzedniego mego tematu. Późniejszym wieczorem wleję screeny posłanych kuponów z bet365 w celu uwiarygodnienia, a pierwsze typy podam jutro.
Pozdrawiam.


RE: Przejmij inicjatywę II - Lukasz36016 - 22-04-2013 21:05

Czyli sądząc po tym co napisałeś 3/10 to grasz dalej. Na dobrym minusie ale dalej. Ale Smile Powodzenia, aby do przodu!


RE: Przejmij inicjatywę II - duzypawel - 22-04-2013 21:17

'na 10 nie wejdzie CO NAJMNIEJ 7'...

czyli jak wejdą Ci min 4 / 10 to ogłosisz promocję na abonament? Big Grin

żeby utrzymać taką skuteczność przy kursach 1,5-1,8 nie potrzeba wielkich umiejętności... Smile

daj sobie siana i rozejrzyj się za jakąś pracą. Skończ z naciąganiem ludzi Smile


RE: Przejmij inicjatywę II - Melex - 22-04-2013 21:19

jakby bylo 7/10 to mozna grac z Toba, ale przy kursach 1,7 to za darmo.


RE: Przejmij inicjatywę II - Mksuzi - 22-04-2013 21:47

Myślałem, że ban zostanie wręczony permanentnie, ale widzę myliłem się.

Nie wiem jak można dawać drugą szansę osobie, która ma problemy ze sobą i na dodatek oszukała innych. Przecież to jawna demoralizacja.

Nowe konto dziś zostało zbanowane - tak wiem o nim - a tutaj drugie odbanowane.

PARADOKS GONI PARADOKS.

Ten Pan powinien się pożegnać tym forum na zawsze.

Pisanie w stylu "jak nie wejdzie 7/10 to kończe" oznacza tylko i wyłącznie jego ogromne uzależnienie od hazardu.

PANOWIE ADMINOWIE!
POMÓŻMY MU WSZYSCY W LECZENIU I UNIEMOŻLIWMY ROZWÓJ JEGO CHOROBY.



RE: Przejmij inicjatywę II - duzypawel - 23-04-2013 06:01

Dawno już mówiłem, że używanie zwrotów 'odegramy się', 'teraz się uda', 'zaraz odrobimy straty i zaczniemy wygrywać' itp świadczą o nie do końca zdrowym podejściu do tematu. Jak ktoś przegrywa to albo powinien traktować to jako zabawę i grać małymi stawkami, żeby nie było żal albo nie grać.

A na pewno nie powinien zawracać dupy innym, żeby grać z nim Smile

Z resztą grać 'z nim' to dużo powiedziane Smile Ty chcesz, żeby ZRZUCAĆ się z Tobą na typy, które kupujesz ch*j wie skąd i ten sam ch*j wie po co Smile


RE: Przejmij inicjatywę II - malpa2 - 23-04-2013 08:28

Ja też nie wiem co ten frajer i naciągacz tutaj robi...beka


RE: Przejmij inicjatywę II - badii - 23-04-2013 09:29

Po co w to dalej grasz? Nie wiesz, ze bukmacherka to zlo? Przegrasz - chcesz sie odegrac i tak w kolko. Tracisz tylko pieniadze, a moglbys sobie za nie cos ciekawego kupic. Zamiast wydawania na zaklady idz z dziewczyna na kolacje... aby grac trzeba sie na tym znac, a Ty sie nie znasz. Sorry no, ale prawdziwy hazardzista nie jest taki, ze chce sie odegrac na nastepny dzien. Przemysl to i zdaj sobie z tego sprawe , ze to nie jest dla Ciebie.


RE: Przejmij inicjatywę II - TheBuzzer4 - 23-04-2013 10:22

Panowie, znam Wasze zdanie co do tego i poprzedniego tematu, ale szczerze powiedziawszy mnie to już nie interesuje. Tak jak napisałem wcześniej, jeżeli nie wejdzie co najmniej 7 typów kończę z tym. Co do malpy, to zważaj na słownictwo. Badii cieszę się, że mnie ostrzegłeś lecz jestem świadom tego wszystkiemu, ale dziękuję za troskę.

(22-04-2013 21:05)Lukasz36016 napisał(a):  Czyli sądząc po tym co napisałeś 3/10 to grasz dalej. Na dobrym minusie ale dalej. Ale Smile Powodzenia, aby do przodu!

To się już okaże czy będzie minus czy będziemy do przodu.

(22-04-2013 21:17)duzypawel napisał(a):  'na 10 nie wejdzie CO NAJMNIEJ 7'...

czyli jak wejdą Ci min 4 / 10 to ogłosisz promocję na abonament? Big Grin

żeby utrzymać taką skuteczność przy kursach 1,5-1,8 nie potrzeba wielkich umiejętności... Smile

daj sobie siana i rozejrzyj się za jakąś pracą. Skończ z naciąganiem ludzi Smile

Dla Ciebie szczególnie zrobię nową promocję duzypawel, nie martw się. Nigdy nie było kursu 1.5, co najmniej 1.7 - 2, jeżeli jesteś w stanie grać non stop kurs 1.5 i za każdym razem wygrywając powodzenia.

(22-04-2013 21:19)Melex napisał(a):  jakby bylo 7/10 to mozna grac z Toba, ale przy kursach 1,7 to za darmo.

Melex, kursy 1.7 też wchodzą w rachubę, lecz staram się podawać tylko kursy 1.8 - 2, więc zobaczymy jak to wyjdzie. Nie wiem czy kurs 1.7 to taki mały i w 100% każdy może ustrzelić 10 podrząd..

(22-04-2013 21:47)Mksuzi napisał(a):  Myślałem, że ban zostanie wręczony permanentnie, ale widzę myliłem się.

Nie wiem jak można dawać drugą szansę osobie, która ma problemy ze sobą i na dodatek oszukała innych. Przecież to jawna demoralizacja.

Nowe konto dziś zostało zbanowane - tak wiem o nim - a tutaj drugie odbanowane.

PARADOKS GONI PARADOKS.

Ten Pan powinien się pożegnać tym forum na zawsze.

Pisanie w stylu "jak nie wejdzie 7/10 to kończe" oznacza tylko i wyłącznie jego ogromne uzależnienie od hazardu.

PANOWIE ADMINOWIE!
POMÓŻMY MU WSZYSCY W LECZENIU I UNIEMOŻLIWMY ROZWÓJ JEGO CHOROBY.

Może i jestem uzależniony od hazardu bo z tego się utrzymuję, lecz kiedy był okres pierwszy na tym forum, to byłem na ogromnym minusie, ale teraz chce aby to się zmieniło i chciałem odrobinę wyrozumiałości z Waszej strony.

Mówiłeś o drugiej szansie. Tak, tamto konto będzie aktywne i zrobię na nim nowy temat, aby wszystko wróciło na właściwe tory.

Wielkim błędem jest to, że dopuścili taką osobę jaką Ty jesteś do tego forum. Twoje riposta będzie dokładnie taka sama w moją stronę, no ale cóż. Może po tych 10 typach stulisz już dziób i nie będziesz się wtrącał w moją pracę.

(23-04-2013 06:01)duzypawel napisał(a):  Dawno już mówiłem, że używanie zwrotów 'odegramy się', 'teraz się uda', 'zaraz odrobimy straty i zaczniemy wygrywać' itp świadczą o nie do końca zdrowym podejściu do tematu. Jak ktoś przegrywa to albo powinien traktować to jako zabawę i grać małymi stawkami, żeby nie było żal albo nie grać.

A na pewno nie powinien zawracać dupy innym, żeby grać z nim Smile

Z resztą grać 'z nim' to dużo powiedziane Smile Ty chcesz, żeby ZRZUCAĆ się z Tobą na typy, które kupujesz ch*j wie skąd i ten sam ch*j wie po co Smile

Co do pierwszego akapitu, to potwierdzam ponieważ byłem dobrej myśli, to brzmi nieco infantylnie, lecz teraz wprowadzam kilka nowych reform.

Twoje IQ i inteligencja tak mi się coś zdaje, że są na poziomie przedszkola czytając te bzdury, aż mi się śmiać z tego chce, ale znam dobrych lekarzy do TWoje typu spraw.

(23-04-2013 08:28)malpa2 napisał(a):  Ja też nie wiem co ten frajer i naciągacz tutaj robi...beka

Wyrafinowane słownictwo widać, że w 100% znasz się na rzeczy i wiesz co piszesz, pozdrawiam.


Panowie, dajcie mi ostatnią szansę tutaj, ponieważ chce odkupić swoje błędy.


RE: Przejmij inicjatywę II - Erenee - 23-04-2013 10:24

Będzie dziś jakis typ ?