Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostane poleconym za nisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostane poleconym za nisze (/Temat-Zostane-poleconym-za-nisze-68208)

Strony: 1 2


Zostane poleconym za nisze - Gittech - 22-04-2013 14:31

Witam,
Przekonaliście mnie do AC. Szukam, więc kogoś, kto mógł by mi dać jakąś bardzo dobrą, nie oklepaną niszę za reffa. Od lutego na PPA zarobiłem już 500 -600zł, ale aktualnie mam pustkę i w głowie i saldzie.

Oczekuję na odpowiedź kogoś zarabiającego co najmniej jakieś 1k miesięcznie Lol


RE: Zostane poleconym za nisze - ciamciaj - 22-04-2013 14:34

Nie lepiej dać wędkę niż rybę? Smile Polecam naukę szukania nisz, wtedy działasz o wiele sprawniej w ppa i dochodzisz do większych pieniedzy.

Mam o tym poradniki na blogu, pozdrawiam.


RE: Zostane poleconym za nisze - sqmany - 22-04-2013 14:34

Ja zarabiam 100000zł miesięcznie bo ukradłem niszę krissowi z AC. Więc jak coś to pisz na pw Jerk2


RE: Zostane poleconym za nisze - Damkofr - 22-04-2013 14:57

jak murzyny. Daje uczy ich się zdobywać jedzenia a oni wolą dostać gotowe pod nos. Nisza się wypali a ty znowu będziesz pisał o niszę, albo najlepiej dajmy ci kasę.


RE: Zostane poleconym za nisze - Nicktim - 22-04-2013 15:28

Po co nisze ? Nie lepiej pieniądze od razu ? Angry


RE: Zostane poleconym za nisze - Aroonia93 - 22-04-2013 16:53

gittech nikt Ci niszy nie da ..
poza tym czy tak cieżko ich szukać samemu ? są wszędzie , nawet w życiu codziennym spotykasz sie z setkami nisz , tylko trzeba ruszyć głową i umieć je wykorzystać Smile


RE: Zostane poleconym za nisze - Damkofr - 22-04-2013 19:17

Po przemyśleniach jednak dam ci moje najlepsze nisze jeden człowiek to nie konkurencja.

FG Generator tool - zarabiam.com

PPA cash - money generator - all service ppa

Podac refa tutaj czy na PW?


RE: Zostane poleconym za nisze - sqmany - 22-04-2013 19:35

@UP
Przecież ja ci sprzedawałem te nisze...


RE: Zostane poleconym za nisze - Damkofr - 22-04-2013 21:00

sqmany wiem
wybacz mi to no ale musiałem mu dać te nisze, chłopak sobie zarobi a ja będę miał 5% z tego jea.


RE: Zostane poleconym za nisze - Aroonia93 - 22-04-2013 21:03

nie spamujcie... admin zamknij ten temat.