Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! (/Temat-Ostatni-Restock-Informacje-Podsumowanie-682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - Killer - 02-01-2010 01:24

Niestety zapowiedzi Lockerz LAB o kilku Restockach nie potwierdziły się. Restock odbył się tylko jeden i to jak na nieszczęście w godzinach od 23:30 do 00:30, czyli w tedy gdy większość Europejczyków witała Nowy Rok, aczkolwiek główne nagrody rozeszły się w przeciągu pierwszych pięciu minut. Wielu Polaków aż do trzeciej w nocy czekało na drugie rozdanie, a Ci z największą nadzieją nawet do szóstej.

Najbardziej wartościową nagrodą był przelew na PayPal o wartości 5000$, co w przeliczeniu daje aż 15tyś zł, pieniądze te można było zdobyć za 7500 PTZ. Większość nagród z poprzednich Restocków poznikało np. nie było już PenDriveów czy słuchawek, ale w zamian pojawiło się kilka innych nagród za niską ilości PTZ. Najdłużej jednak były dostępne filmy, bo aż do końca Restocku.

Nie obyło się niestety bez problemów technicznych, niektórym użytkownikom po zamówieniu nagrody po chwili zostały zwrócone PTZ, teraz nie wiadomo czy te osoby dostaną swoje nagrody, istotnym błędem okazuje się również brak E-mailowego potwierdzenia zdobycia nagrody, jednakże powinno ono dojść do 24 godzin. Wydaje się jednak że Lockerz będzie od teraz sprawdzał wszystkie zamówienia ręcznie, po czym wysyłał E-maile potwierdzające, oraz odejmował PTZ, kolejność weryfikacji zależna będzie od szybkości zamówienia, i wartości PTZ nagrody. Warto również dodać iż przy wybieraniu nagrody mimo że była dostępna (pisało Reedem) to nie dało się jej zamówić zamiast formularza zostaliśmy przekierowani na ptzplace.lockerz.com, było to jednak lepsze niż podczas Listopadowego gdy dopiero po zamówieniu nagrody wyskakiwał komunikat ?Sorry! Fresh out?

Jak pewnie wielu z was wie Lockerz przed Restockiem był niedostępny, o czym zresztą pisaliśmy w tym newsie: Dwa dni do Restocku. Ale gdy już strona główna Lockerz pojawiła się od nowa dla wszystkich czekała bardzo miła niespodzianka, zostały zwrócone wszystkie PTZ za błędy. Lockerz również obdarował Nas noworocznym prezentem dał wszystkim dwa razy więcej PTZ za odpowiedź na codziennie pytanie (Dailies). Na zakończenie chciałbym dodać że bardzo współczuje użytkownikom którzy stracili sylwester a nie zdobyli żadnej nagrody.


Skomentuj również na naszym blogu : http://www.lockerzlist.pl
Autorzy : Admin & Nyscerion

A tutaj kilka zdjęć prezentów z Facebooka:


[Obrazek: 3_small.jpg] [Obrazek: 4_small.jpg] [Obrazek: 5_small.jpg] [Obrazek: 6_small.jpg]
[Obrazek: 7_small.jpg]



RE: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - Royside - 02-01-2010 01:30

Tak prawde mówiąc to ja nie straciłem Sylwestra , a i nagrode zdobyłem.Ale faktycznie masz racje , wielu ludzi czekało 2 dni przed stroną i nic z tego nie wynieśli.

Te małe paczuszki to może koszuleczki wkońcu do nas Smile


RE: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - Gien - 02-01-2010 01:40

Ja na lockerz czekalem od 25.12, codziennie do 3-4, a w dniu restocku spoznilem sie na niego kilka minut ;/
Jesli na zdjeciu sa paczki z koszulkami to mam nadzieje, ze wsrod tych paczek jedna jest zaadresowana do mnieSmile


RE: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - stiopa - 02-01-2010 09:39

Walic lockerz ,sylwestra a te kilka dni po 15 godzin przed siedzenia


RE: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - Hrystek - 02-01-2010 10:46

Widzicie. Ja nie siedzę na lockerz dniami i nocami, a nagrodę zdobyłem.


RE: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - turbocwaniak - 02-01-2010 11:09

Ja otrzymałem powiadomienie sms. Jednak dopiero 2 minuty po restocku więc PSP, na które czekałem już było rozdane.
Fajnych nagród w przedziale 100-200 PTZ także nie znalazłem. Sad

Ale sylwestra miałem zajebistego i nawet przez chwilkę nie żałuję, że restock mnie opuścił Smile


RE: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - Mathis K - 02-01-2010 11:19

ahhh tak czekam z niecierpliwoscia na moja koszulke xD


RE: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - Zythus - 02-01-2010 11:57

Tam są koszulki. Ja wbiłem około 0:50 w nocy i restock wciąż trwał, były jeszcze niektóre nagrody, ale szkoda mi było ptz. Stronka działała dobrze Big Grin


RE: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - Alexzus - 02-01-2010 14:28

Jakby były słuchawki..
Sad.
Mam nadzieje ze na nastepnym restocku będą.. Zresztą gdyby były tobym się tym bardziej rozczarowała bo albo bym zobaczyla 'fresh out' albo by mnie cofneło do strony głównej, jak to zrobiło gdy sobie patrzyłam Tongue


RE: Ostatni Restock, Informacje - Podsumowanie ! - Tech - 02-01-2010 15:36

Mi się nic nie udało upolować, a filmu za 350ptz jakoś nie chciałem (liczyłem na uzupełnienia). Trudno się mówi i już czekam na następny restock.