Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA pytanie (/Temat-PPA-pytanie-68192)



PPA pytanie - terweskep - 21-04-2013 22:47

Witam.
Teoretycznie wiem na czym polega PPA. Wiem też, że za anulowanie subskrypcji przez osobę pobierającą, anulowana są również pieniądze osobie, która zaupladowała.
Moje pytanie jest takie: Czy ludzie pobierający są naprawdę tacy tępi, że nie widzą, że im pieniądze uciekają z konta?
Przecież w PPA są wypłaty raz na miesiąc, a subskrypcja jest pobierana przynajmniej raz w tygodniu. Więc jeżeli zarobimy 500$ a wszyscy co pobrali anulują subskrypcję po TYGODNIU lub nawet PO DWÓCH tygodniach, to zanim zdążymy wypłacić, pieniądze zostaną skasowane i nic nie zarobimy.
Nawet jeżeli ludzie z IQ 80 nie anulują subskrypcji to i tak nie dadzą się nabrać drugi raz na to samo (żeby co tydzień automatycznie "zabierało" im pieniądze z telefonu). Co gorsza normalny człowiek widząc takie coś zrobiłby głośną "akcję" w internecie o tym.
Więc jak Wy zarabiacie i wypłacacie z tego PPA?


RE: PPA pytanie - daniel42na - 21-04-2013 22:51

PPA jesli już o tym mowa nie opiera się tylko na ofertach typu pin i subskrypcjach sms - to raz.
Subskrypcja jest aktywowana i niczym ktokolwiek zdąży się pokapować dostanie conajmniej jednego płatnego esa. Lead jest zaliczony, a co zrobi potem nie ma wpływu na zarobki ppa.


RE: PPA pytanie - Mikoszi - 21-04-2013 22:54

Wiele osób właśnie nie wie o tym, że pieniądze są im zabierane z konta. Jeżeli dana osoba wypełni ofertę i chociaż raz otrzyma płatny sms i dopiero anuluje subskrypcje to Tobie kasa zostaje, ponieważ wtedy już akcja tak jakby została potwierdzona i nie będzie tzw. frauda.


RE: PPA pytanie - makingmoney - 22-04-2013 00:36

...


RE: PPA pytanie - octawius - 23-04-2013 14:15

I żeby to anulować to też muszą zapłacić xD więc kasa im leci w setkach tysięcy Tongue


RE: PPA pytanie - Bandaid - 23-04-2013 15:00

@octawius nic nie trzeba płacić żeby anulować jak ktoś jest ogarnięty to zapłaci 2zł z vat anuluje i ma spokój a że ktoś jest idiotą i nie przeczyta że dostał sms w którym piszę że rozpoczął subskrybcję i jak ją zakończyć no to cóż poradzić.


RE: PPA pytanie - octawius - 23-04-2013 15:44

W tym momencie obraziłeś mnie Sad OD 2 miesięcy mi te smsy wysyłają xD I nie wiem jak wyłączyć ;d


RE: PPA pytanie - CMRR - 23-04-2013 15:47

Zadzwoń do operatora o powiedz żeby wyłączył Ci subskrypcje lub poszukaj na necie jaka jest treść smsa żeby sprawdzić jakie są włączone subskrypcje na karcie.


RE: PPA pytanie - Bandaid - 23-04-2013 16:05

@octawius wybacz ja sam kiedyś nawysyłałem tych smsów i mi zeżarło z 100zł z konta więc wiadomo jak to jest mądry polak po szkodzie Wink Wpisz po prostu te numery z których wysyłają co sms w google i znajdziesz na pewno treść sms kończącą subskrypcję w sekundę i bezpłatnie Tongue