Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MEGA poradnik FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: MEGA poradnik FireCash (/Temat-MEGA-poradnik-FireCash-68190)

Strony: 1 2


RE: MEGA poradnik FireCash - Sp00n - 22-04-2013 18:04

(22-04-2013 17:22)vankosiara napisał(a):  Przewertowałem na szybko i prawie niczego nowego się nie dowiedziałem. Większość czytałem albo znałem z podobnych poradników. Niby wiem te wszystkie rzeczy a nie zarobiłem jeszcze żadnego je*anego dolara impreza

Reput dla Ciebie, w sumie dużo przydatnych rzeczy.

To znaczy, że nie umiesz przetwarzać informacji i nie umiesz wykorzystać ich dla siebie, tak aby przyniosły korzyść. Albo jesteś leniem i myślisz, że coś samo przyjdzie bez promowania bloga, wrzucania nowych hacków, dodawanie lików na yt itp.

PS - tu są linki do promowania się na yt, facebooku itp
Link : Enhance Views
Reff: Enhance Views
Link: YouLikeHits
Reff : YouLikeHits


RE: MEGA poradnik FireCash - As7 - 22-04-2013 18:21

Szkoda ze niema jakiegos mega poradnika na temat pozycjonowania seo. Ze żaden mentor jeszcze na to nie wpadł Big Grin


RE: MEGA poradnik FireCash - daniel42na - 22-04-2013 18:57

(22-04-2013 18:21)As7 napisał(a):  Szkoda ze niema jakiegos mega poradnika na temat pozycjonowania seo. Ze żaden mentor jeszcze na to nie wpadł Big Grin

Nie wpadł pewnie dlatego że prawie żaden z nich nie ma na ten temat wiedzy większej niż "pisz unikalne posty, pinguj i backlinkuj" Lol

Co do tematu, Paczka już oczywiście była, a treści już w większości przestarzałe. Jednak dla świeżaka na pewno cuś takiego się przyda.


RE: MEGA poradnik FireCash - vankosiara - 24-04-2013 18:56

(22-04-2013 18:04)Sp00n napisał(a):  To znaczy, że nie umiesz przetwarzać informacji i nie umiesz wykorzystać ich dla siebie, tak aby przyniosły korzyść. Albo jesteś leniem i myślisz, że coś samo przyjdzie bez promowania bloga, wrzucania nowych hacków, dodawanie lików na yt itp.

Sądzę, że to drugie ;]
Poświęcałem godzinę dziennie i nic to nie dało. Na razie czekam jak wpłata za domenę przyjdzie i zaczynam od nowa, może poświęcę więcej czasu.

Dzięki za drugi serwis bo o nim nie wiedziałem Tongue
Zarejestrowałem się z reffa.


RE: MEGA poradnik FireCash - Sp00n - 25-04-2013 12:22

Przy godzinie dziennie nic ciekawego nie zrobisz. tym bardziej, że zaczynałeś od początku - na samym początku aby ruszyło trzeba poświęcać więcej czasu, dopiero później można trochę spasować.


RE: MEGA poradnik FireCash - Sergiej - 17-10-2013 14:46

dzięki za cenne info