Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc (/Temat-Hellbuzz-pl-darmowe-doladowanie-za-pomoc-68182)

Strony: 1 2 3 4


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - fryzjer - 26-04-2013 11:54

mam 127pkt i żadnych zadań już punktowanych Sad


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Br0nek1234 - 26-04-2013 12:15

Fryzjer niektóre co 24h można robićSmile I zawsze też można zapraszać ludzi wtedy 5monet i 15reputy leci. mało ale przy dużej ilości kont idzie się coś dorobićSmile


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Stworkowaty - 26-04-2013 13:20

Ja mam już 200 punktów. Big Grin


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Br0nek1234 - 26-04-2013 16:22

Next zamówiona:
[Obrazek: izck.jpg]
i doszła:
[Obrazek: ebux.jpg]


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - kris009c - 04-05-2013 09:49

może jestem tępy, ale nie rozumiem jak na tej stronie się działa. Gdzie się daje potwierdzenie, żę się wykonało zadanie? w ogóle nic mi do głowy nie przychodzi... pomocy facepalm


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Br0nek1234 - 04-05-2013 10:09

Na stronie głownej masz zadania. klikasz głosuj jak najedziesz na twoja misja pisze co masz zrobić, póżniej masz link do strony na której masz to wykonać, a jeszcze dalej masz taki pasek gdzie masz wkleic link z potwierdzeniem. Niektórych zadan nie trzeba potwierdzać ale w niektórych masz o wiele wiecej monet za potwierdzenie.


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - kris009c - 04-05-2013 10:24

popatrzyłem właśnie też faq i nak...wiam Lol mam już 82 monety, ale nie wiem czy zaliczyło ci mnie jako refa, bo najpierw się zarejestrowałem e-mailowo, nie ma linka i teraz przez fb lece.


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Br0nek1234 - 04-05-2013 11:12

Reffa chyba nie zaakceptowało ale to i tak tylko jednorazowo 5 monetSmile Jak ktoś ma jeszcze pytania pisacSmile


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - kris009c - 06-05-2013 16:06

ja znowu mam beka tym razem tylko dopytam: [Obrazek: Beztytuup_nhqqhsh.png]
o to podkreślone kiedy zostanie zaliczone do moich monet? porobiłem sporo tego, ale dostałem całe g*wno do puli moment, chyba, że są to jakieś inne monety? jak spr. ile mam takich w ''poczekalni'' i kiedy je dostanę na konto? Rolleyes


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Br0nek1234 - 06-05-2013 16:21

Odrazu powines dostac a wkleiles link z dowodem to tego pustego pola przy glosuj?