Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc (/Temat-Hellbuzz-pl-darmowe-doladowanie-za-pomoc-68182)

Strony: 1 2 3 4


Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Br0nek1234 - 21-04-2013 20:19

Chciałbym wam przedstawić serwis Hellbuzz.pl, wiem że były o nim tematy ale nie było o jego możliwosciach.
W serwisie pomoga się innym i zdobywa monety. Jest hellp od admina za który 20 monet w dzien można dostać, i hellpy innych po 5/6monet. Doładowanie 5zł to 250 monet ale szybko się zbiera. Można oczywiscie zbierać na inne rzeczy takie jak pendrive czy telefon ale to według mnie nie opłacalne.

Ref-link: http://hellbuzz.pl/Invite/Rgq7-Hc-ekqxrOFDqem8tw
Czysty: http://hellbuzz.pl/

Jak dojdzie moje doładowanie dam ssa. Narazie tylko zamówiłem, ponoc do 3dni dochodzi.
[Obrazek: ytqh.jpg]


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - alizen - 21-04-2013 20:46

pytanie w ile i przy jakiej pracy uzbieram na to doładowanie. CO tam muszę zrobić?


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Br0nek1234 - 21-04-2013 21:13

Pomaganie innym w konkursach, albo wchodzenie w linki wszystko zalezy od innych jakiej formy pomocy oczekuja i za ileSmile Przydaje się też program ScreenShoter bo u niektórych żeby dostać wiecej monet trzeba potwierdzić wykonanie. Jak się postarasz to w dzien uzbierasz, siedząć z 5/10 razy po 5minut.
Przy wiekszej sprawie oczywiscie;p zeby szybko dac lajka lub cos udostepnic;p


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - olaf1012 - 21-04-2013 21:54

Jestem w serwisie chwilę i mam już 24 złotka Big Grin Serwis zapowiada się bardzo dobrze.


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - dan122 - 21-04-2013 23:27

Minimum można w ten dzień zrobić bez problemu. Screeny jak dla mnie najłatwiej jest robić skrótem klawiszowym Windows + PrtSc -> tak zrobiony ląduje w katalogu Obrazy/Zrzuty Ekranu. Porada dla używających Windows 7/8. W starszych nie wiem czy tak jest.


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - olaf1012 - 22-04-2013 00:35

Nie prawda Wink Nie da się minimum w jeden dzień. A screeny najlepiej trzepać na szybko dodatkiem "Awesome Screenshot". Latwo i szybko


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Br0nek1234 - 22-04-2013 16:50

Doładowanie doszło, jak można proszę o rejestracje z reffaSmile
[Obrazek: sger.jpg]


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - amcin - 22-04-2013 18:17

Już się zarejestrowałem z refa. Czekam na e-mail potwierdzający ale trochę długo przychodzi. :\


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - Br0nek1234 - 22-04-2013 18:29

Mi odrazu na wp i gmaila przyszedlSmile Sprawdz w spam może.


RE: Hellbuzz.pl - darmowe doładowanie za pomoc - amcin - 22-04-2013 18:31

No właśnie w spam też nie mam, odświeżam pusto. Ciekawe czy jakbym założył konto na innym e-mailu to bym dostał bana za multi konto. :s