Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turniej Haxball [Kwiecień 2013] - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Turniej Haxball [Kwiecień 2013] (/Temat-Turniej-Haxball-Kwiecien-2013-68152)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Turniej Haxball [Kwiecień 2013] - pikusix1 - 21-04-2013 09:51

Mistrzostwa o tron Zarabiam.com w Haxball

Regulamin
1) Gramy 1 vs 1, gdyż większa liczba graczy może mieć problem ze zgraniem czasowym. Możliwe jest, że będzie zorganizowany turniej 2 vs 2 (jeżeli ten turniej pójdzie szybko i sprawnie).
2) Zapisy na pw lub jak kto woli - w temacie do poniedziałku (22.04.2013r.), godziny 21:00.
3) Zapisać się do turnieju może każdy, kto ma konto na Zarabiam.com do dnia 20.04.2013r.
4) Faza turniejowa zależy od liczby graczy. Jeżeli będzie maksymalnie 16 graczy - będzie tzw. CUP. Jeżeli zapisze się max 32 osoby (lub więcej - wtedy będą eliminacje) robimy tzw. fazę grupową.
5) Gramy 2 połowy po 3 minuty, aby nie było kłótni kto jako RED, a kto jako BLUE. Gramy bez LIMITU BRAMEK.
6) Punktacja: wygrana - 3 punkty, remis - 1 punkt, przegrana - 0 punktów, w przypadku nierozegrania meczu zawodnicy otrzymują 0 punktów, a bilans bramek się nie zmienia, uwzględnia się sytuacje w której brak kontaktu ze strony jednego zawodnika, wtedy informujecie mnie (najlepiej na PW) przed zakończeniem rozgrywek, taka sytuacja kończy się przegraną nieobecnego - walkowerem 3:0. Jeżeli będzie CUP, to do dalszej fazy przechodzi ta osoba, która po prostu wygra mecz.
7) W przypadku równej liczby punktów przechodzi zawodnik z lepszym bilansem bramek (w pierwszej kolejności brana jest pod uwagę różnica, następnie bramki strzelone, a w ostateczności bramki stracone).
8) Jeżeli w fazie CUP wynik z pierwszej i drugiej połowy będzie się równał (gracz 1 i gracz 2 mają tyle samo strzelonych bramek jak i straconych) to rozgrywany jest dodatkowy mecz, tzw. gramy o ZŁOTEGO GOLA. Kto pierwszy strzeli bramkę - przechodzi dalej.
9) Dokładny wynik meczu zawodnik (lub zawodnicy, jak wolicie) podaje mi na PW (można także dołączyć screena).
10) Gracze powinni posiadać screeny z wynikami, na wypadek kontrowersji, także miejcie to na uwadze (nie tylko z wygraną, bo bilans bramek może się liczyć)
11) Gramy na nickach z forum, by nie było problemu z kontaktem (także w celu sprawdzenia konta).
12) Mecz finałowy i o 3 miejsce gramy bez limitu bramek, 2 połowy po 5 minut. Jeżeli będzie remis gramy dodatkowe 5 minutowe spotkanie.

Ustawienia stołu i gry na czas eliminacji, fazy grupowej lub CUPa:

Zasady gry:
Są bardzo proste, jak i cała gra: strzelamy bramkę przeciwnikowi (jak w Lidze Mistrzów)
Sterowanie: strzałki - ruch, X, spacja, Ctrl, Alt, Shift - strzał

Dodatkowe informacje:
1) Listę graczy podam po zakończeniu zapisów i następnie komputer wylosuje przeciwników (ja nie będę wtedy miał nic do czynienia z losowaniem).
2) W tym temacie będzie pokazane wszystkie informacje o turnieju (kto z kim gra, ile bramek strzelonych, ile straconych).
3) Macie jakieś pytania? Piszcie tu w temacie. Co do nagród - zobaczymy co i jak (trzeba kasę przelać bananowi Lol). Nagrody będą czekać wyłącznie dla trzech najwyższych miejsc.

NAGRODY:
1 miejsce: - nagroda niespodzianka. Mogę tyle powiedzieć, że jest to nagroda rzeczowa i przyjdzie do wygranego kurierem/pocztą. (nagrodę oferuje SPONSOR)
2 miejsce: - nagroda pocieszenia
3 miejsce: - nagroda pocieszenia

ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA!

I RUNDA

Termin był do czwartku, lecz żaden user z meczu pierwszego nie zgłosił walkowera - odpadają w I rundzie.

II RUNDA - FINAŁOWA

RE: Turniej Haxball [Kwiecień 2013] - Ty27mek - 21-04-2013 09:52

Zapisuje się Smile Lol

RE: Turniej Haxball [Kwiecień 2013] - szczygielek - 21-04-2013 10:14

RE: Turniej Haxball [Kwiecień 2013] - Ty27mek - 21-04-2013 10:15

Najlepiej by było, jakby stół zakładała osoba niezależna, u której wszystko by dobrze chodziło Tongue

RE: Turniej Haxball [Kwiecień 2013] - pikusix1 - 21-04-2013 10:15

(21-04-2013 10:14)szczygielek napisał(a):  ja też Smile, ale powiedzcie co jeśli ping przeciwnika będzie za wysoki co utrudni gre?
Cóż, nic nie poradzimy. Mecz musi się odbyć lub przeciwnik zgłosi walkowera. Jeżeli chodzi o hosta - ktoś ma słabego neta to najlepiej, aby zgłosił się do jakiegoś kolegi by Wam zahostował grę. Wink

RE: Turniej Haxball [Kwiecień 2013] - Scoobyx - 21-04-2013 10:17