Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomóżcie znaleźć część do notebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomóżcie znaleźć część do notebooka (/Temat-Pomozcie-znalezc-czesc-do-notebooka-68127)



Pomóżcie znaleźć część do notebooka - szczygielek - 20-04-2013 18:07

Cześć, wiec tak jest sprawa posiadam noteboka Packard Bell ZE6, i w tym sprzęcie uszkodziło mi sie wejści na minijack. Oddałem go do serwisu, powiedzieli, że naprawią lecz nie naprawili, powiedzieli, że nie mogą dostać części która jest potrzebna. I tutaj się kryje prośba, czy ktoś może mógłby pomóc znaleźć tą część? Oczywiście napisałem meila do producenta z zapytaniem, lecz nie otrzymałem odpowiedzi. Dołączam zdjęcia płyty głównej i uszkodzonej części.

Linki do zdjęć:
http://pics.tinypic.pl/i/00370/jqgo5bi1yg04.jpg
http://pics.tinypic.pl/i/00370/pzpmms23mm71.jpg

proszę o pomoc


RE: Pomóżcie znaleźć część do notebooka - Max998 - 20-04-2013 21:48

Ten serwis to taki trochę jakby z choinki się urwał zajmują się czymś do czego nie mają części. Gdyby Ci się zepsuła karta graficzna pewnie by taką od razu znaleźli. Szukałem w necie troszkę ale na darmo. Musisz poczekać na odpowiedź producenta - powinni niebawem odpisać.


RE: Pomóżcie znaleźć część do notebooka - szczygielek - 20-04-2013 22:01

mówili, że zamówią -> zamontują. Szybko, tanio Tongue nie udało się Smile no poczekam, poczekam, jeśli do środy nie odpiszą zadzwonie na infolinię i wypytam co i jak Smile


RE: Pomóżcie znaleźć część do notebooka - Max998 - 20-04-2013 22:07

Ja niegdyś mając uszkodzonego (nie chciał się włączyć) Samsunga również czekałem jakiś czas na odpowiedź z ich serwisu (Samsung). W końcu napisali abym wyjął mu baterię i włożył od nowa - nie poskutkowało to kazali go do siebie wysłać na ich koszt i laptop powędrował do Czech. Nie minął tydzień i wrócił naprawiony okazało się, że spaliła się płyta główna.

Osobiście nie ufam ani nie korzystam już z takich ''profesjonalnych'' serwisów (nie mówię o producentach) bo kiedyś skasowali mnie za wymianę klawiszy enter i alt ponad 150zł.. tłumacząc się, że koszty robocizny trzeba było klawiaturę wyjmować itp.


RE: Pomóżcie znaleźć część do notebooka - szczygielek - 21-04-2013 11:38

ale miałeś gwarancje tak??


Pomóżcie znaleźć część do notebooka - Hybrid1990 - 08-08-2020 13:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.