Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? (/Temat-Czy-ktos-chcialby-zainwestowac-w-moj-pomysl-68121)

Strony: 1 2


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - piotruss96 - 09-05-2013 09:15

ile potrzebujesz na start??
jakie kwoty bylyby wejscia do gry?? i jaki % mamy dla siebie??
duze zainteredowanie jest takim produktem??
to ma dzialac tylko pl czy eu ??
pozdrawiam


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - karatorq - 10-05-2013 00:23

Lig typu esl.eu jest masa, stron z ligami jest kolejne kilkadziesiąt.. stron które oferują turnieje za kasę masa.. sens? Brak.. bez wkładu, dobrej reklamy, pojęcia w środowisku nie ruszysz- a widać słabe masz. I się nie obraź dobra rada od osoby znanej na scenie cs'a


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - Karas09 - 10-05-2013 18:29

Zgadzam się z karatorq, masz nikłe szanse na powodzenie tego projektu. Najważniejszy byłby pierwszy turniej/liga bo opinia o takiej imprezie idzie w świat. Przede wszystkim organizacja Smile, która może wydaje się prosta ale taka nie jest. Oczywiście nagrody to pewien priorytet, im wyższa tym lepiej Big Grin. Spróbować możesz ale ja bym na to kasy nie dał.


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - danielkos83 - 15-01-2014 00:14

Już była taka strona, coś nie wypłynęła a reklamowana była mocno