Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? (/Temat-Czy-ktos-chcialby-zainwestowac-w-moj-pomysl-68121)

Strony: 1 2


Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - spkawn - 20-04-2013 17:21

Witam.

Nosi mnie chęć założenia strony, która by skupiała rzeszę graczy, którzy graliby w przeciwsko sobie za pieniądze. Mam już w sumie taki mały zalążek tego, jakby to miało wyglądać, ale o tym raczej napisalbym komuś, kto jest zainteresowany. Gry ze strony esl.eu (Counter-Strike, Call of Duty itd).

Teraz takie pytanie: czy ma prawo takie coś wypalić?

Pozdrawiam.


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - marcel_kk - 20-04-2013 17:23

A kto będzie odprowadzał podatek, jaki z tego będziesz miał zysk ?


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - spkawn - 20-04-2013 17:28

Nie wiem jak to jest w polskim prawie, ale można chyba zrobić coś takiego jak w sejfiku, prawda? Jakiś ryczałt od wypłacanej sumy czy coś takiego.. Żeby to automatycznie odprowadzać. Zysk? Może gdzies tak 5-7% wpłaconej sumy obydwu stron. Niewielki na jednej grze, ale jakby zsumować liczbę pojedynków, to byłaby to większa suma i pewnie w jakimś stopniu by się to opłacało. Na razie to jest w formie planu.


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - makingmoney - 20-04-2013 17:29

...


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - spkawn - 20-04-2013 17:33

Nigdzie nie napisałem, że jest to pewny pomysł. Po prostu na chwilę obecną brakuje mi funduszy i dlatego się pytam, czy ktoś chciałby zainwestować. Niekoniecznie pieniądze, lecz sam czas.. Niestety to jest ryzyko. Gdyby jednak nikt nie był zainteresowany, to pewnie małymi kroczkami bym doszedł do jakiejś formy i coś ukulał samemu.


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - szczygielek - 20-04-2013 17:37

W życiu nie ma co liczyć na innych... trzeba samemu, i nawet Ci radze samemu, żeby później nie było pretensji, czy kłótni z podziałem zysków, jesli takowe będą. Jak już Ci zależy żeby było to z kimś, to radze Ci osobe znajomą do tego zaangażować nie kogoś z internetu, wtedy masz trochę większą pewność, i możesz o wiele szybciej realizować współprace.


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - marcel_kk - 20-04-2013 18:02

Pożyczka od babci, dziadka i start, jak się nie uda to trudno,
wychodź z założenia: "Co Cię nie zabije to Cię wzmocni."


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - Admin - 20-04-2013 19:15

Pomysł ciekawy, ale bez sporej inwestycji się nie obędzie, poza tym w kwestiach technicznych używanie hacków zawsze jest możliwe... więc nie wiem czy można to ograniczyć na tyle by nie było skarg, zażaleń czy reklamacji...

Integracja takiego silniku z grą? nie wiem czy to technicznie możliwe.. a chyba zdalnie ktoś nie będzie tego robił.


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - spkawn - 20-04-2013 23:02

(20-04-2013 19:15)Admin napisał(a):  Pomysł ciekawy, ale bez sporej inwestycji się nie obędzie, poza tym w kwestiach technicznych używanie hacków zawsze jest możliwe... więc nie wiem czy można to ograniczyć na tyle by nie było skarg, zażaleń czy reklamacji...

Integracja takiego silniku z grą? nie wiem czy to technicznie możliwe.. a chyba zdalnie ktoś nie będzie tego robił.

Można to ograniczyć, mam już pewien sposób, ale cóż.. Liczę teraz na stypendium na zakończenie szkoły. Może wtedy coś podziałam. Można by takie spotkania akceptować z półautomatu, ale to już potem kwestia doróbki. Muszę to sobie wszystko skalkulować i wtedy mi wyjdzie, czy warto, czy nie. Dzięki za odpowiedzi.


RE: Czy ktoś chciałby zainwestować w mój pomysł? - Szaman1644 - 21-04-2013 07:03

Ile by ci było potrzebna pieniędzy lub ile czasu musiałbym sprzędzać przy tym? I kiedy strona wogóle by wystartowała?