Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Oszustwa itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Oszustwa itp (/Temat-Zamkniety-Oszustwa-itp-6810)



[Zamknięty]Oszustwa itp - Popos - 08-05-2010 17:34

Witam.

jest temat w którym wpisujemy żale dotyczące użytkowników którzy nie dotrzymali umowy np. nie zapłacili za rejestracje, czy też nie zarejestrowali się a druga osoba to zrobiła.

Proponuje wprowadzić jakieś jasne oznaczenia takich osób, np przy loginie lub pod nim by nikt więcej się nie nabrał na takie numery - gdy zakładają temat w odpowiednim dziale typu:
- płace za rejestracje
-ty mi się zarejestrujesz a ja tobie.

komentarze mile widziane Smile


RE: Oszustwa itp - Tidus - 08-05-2010 18:02

1. Kupywać można tylko emaile ,a nie płacić za kogoś rejestracje <jak dobrze pamiętam>
2. Rejestracja za rejestracje jest zabrionione xD .
Lecz oznaczenie dobre jednak bo jezeli ktos na gadu by sie zgadał i .. Jestem na tak jednak Smile Aby nie było oszustów


RE: Oszustwa itp - Admin - 08-05-2010 23:33

administracja nie interweniuje w prywatne sprawy userów(w wspomnianym przypadku rejestracji nie ma nawet mozliwosci), jednak jeśli chcecie dodatkowy podział w kupie/sprzedam/zamienie np o nazwie "oszusci" to moge taki stworzyć - zdecydujcie jedynie czy na pewno jest potrzebny i czy nie bedzie tam bezsensownych sporów i wyzwisk.


RE: Oszustwa itp - Tidus - 09-05-2010 08:11

Bylbym na tak ,ale moglo by tak byc ze jak np . ja zglosze Ciebie to Ty mnie .. taki spam by sie robil pewnie..


[Zamknięty][Zamknięty]Oszustwa itp - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.