Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) (/Temat-Palmbux-com-Blad-Pozwalajacy-Na-Wiekszy-Zarobek-6809)

Strony: 1 2 3


Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - bladson - 08-05-2010 17:13

Witam ;]

Na pewno ktoś słyszał o Palmbuxie jest to oczywiście wypłacany bux bo o scamie bym nie pisał ;p

Więc tak:

Palmbux jest to kolejny dobry wypłacalny bux którego można porównać do Neobuxa. Za klik otrzymujemy do 0,008$ , za klik poleconego 50%. Minimum do wypłaty 2$. Największym plusem tego buxa jest to, że wypłata przychodzi bardzo szybko nie wiedziałem żeby ktoś skarżył się na opóźnienie wypłaty. Istnieje możliwość wynajęcia poleconych na 30 dni za 0,3$ gdzie z własnego doświadczenia wiem ,że nawet bez premium opłaca sie wynajmowac znajomych ponieważ użytkownicy którzy nie korzystają 4 dni z serwisu są usuwani z listy poleconych do wynajęcia co daje nam duże prawdopodobieństwo ,że wykupimy aktywnego poleconego.

Najważniejsze informacje:

*Klik własny do 0,008$ (VIP 0,1$)
*Klik poleconego 50% (VIP 100%)
*Min. do wypłaty 2$
*Wypłata natychmastowa na paypal lub alertpay
*Ilość reklam 4 lecz dzięki mojej pomocy będziecie mieć ok 14 REKLAM DZIENNIE.


W TYM TEMACIE MOGĘ NAPISAĆ TYLKO TYLE PONIEWAŻ NIE MOGE TU ODPOWIEDNIO WYSYŁAĆ ODNOŚNIKÓW DO PREMIUM LINKÓW.WSZYSTKO JEST DOKŁADNIE WYTŁUMACZONE POD TYM LINKIEM:

Palmbux.com (błąd nie do wykrycia przynoszący zyski)

ZAPRASZAM NAPRAWDE WARTO SKORZYSTAĆ Z TEGO NIE DO WYKRYCIA BŁĘDU!


RE: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - Gumowy - 08-05-2010 18:11

Równie dobrze mogłeś opisać to tutaj i nie podawać linku do com.pl


RE: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - bladson - 08-05-2010 18:22

(08-05-2010 18:11)Gumowy napisał(a):  Równie dobrze mogłeś opisać to tutaj i nie podawać linku do com.pl

jutro będę edytować i zrobię to bez odnośnika bo teraz zawijam z kompa


RE: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - sznikers99 - 08-05-2010 19:11

dzieki bardzo sporobujemy zobaczymy;p


RE: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - Athemis - 08-05-2010 19:57

Szkoda, że nawet zalogować się nie mogę...


RE: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - Gumowy - 08-05-2010 20:27

Athemis na poczte po jakichś 3 godzinach dostaniesz meila z hasłem wygenerownym przez komputer. Później sobie zmieniasz w opcjach.


RE: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - Mathis K - 08-05-2010 20:35

eee ta tamje sobie


RE: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - Smiloslav - 09-05-2010 11:39

już na gaga buxie więcej zarabiam...


RE: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - bladson - 09-05-2010 11:50

wiem ile sie zarabia na gagabuxie i mówię Ci ,że po czasie byś stwierdził ,że ten jest lepszy tzn. są troszkę mniejsze zarobki ale poleconych można wynajmować na miesiąc za 0,3$ i masz duże prawdopodobieństwo ,że będzie to aktywny polecony ponieważ tam gdy ktoś nie jest aktywny przez 4 dni to jest usuwany z listy osób jako poleconych do wynajęcia ja mam na razie 6 wykupionych poleconych i po 5 dniach już połowa mi się zwróciła więc wiesz...
też klikam na gagabuxie ale mam plany co do palmbuxa.


RE: Palmbux.com (Błąd Pozwalający Na Wiekszy Zarobek) - Dores - 09-05-2010 14:36

Cytat: Yours: 13
Referrals(?): 0
Clicks for Next Cashout: 13 / 50

Czyli jak będę miał 50 klików to dostaje wypłatę ?