Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Reklmach wirusowych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na Reklmach wirusowych! (/Temat-Zarabianie-na-Reklmach-wirusowych-68089)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - Karamber - 21-04-2013 10:40

słuchajcie bardzo dziękuje za odpowiedzi ale skrót PPA co oznacza?


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - mlekoju - 21-04-2013 10:55

Pay Per Action
Rozejrzyj się po forum trochę. facepalm


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - WazzaP - 21-04-2013 11:03

(21-04-2013 10:40)Karamber napisał(a):  słuchajcie bardzo dziękuje za odpowiedzi ale skrót PPA co oznacza?

zarabiam.com/Forum-Uploading-282


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - szczygielek - 21-04-2013 11:07

Jak cos ja mogę przyjąc do truskawek Big Grin 1zł za ubianke, okolice Grójca. Tongue


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - Karamber - 21-04-2013 11:38

chyba za 1 - 1złBig Grin
A co do zlukania forum to właśnie to robię od ranaBig Grin


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - Pawel Szamotulski - 21-04-2013 13:36

Najlepiej zgłoś się do kogoś żeby Cię poprowadził. W dziale PPA masz Diqitona czy jakoś tak. On Ci pomoże Wink
Poszukaj tematu Najlepsza Kasa w FC tylko z diqitonem (czy jakoś tak)
Chyba, że masz jakieś pieniążki do zainwestowania (najczęściej minimum to 10$). Wtedy zarabianie staje się łatwiejsze Wink. Są specjalne stronki stworzone do inwestowania.
Zawsze możesz też próbować stworzyć własną stronkę i wstawić na nią baner z którego posypią się grube $$$ XD.


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - Karamber - 22-04-2013 15:51

Paweł na taką odpowiedź właśnie czekałem . Nie mam pieniędzy na zainwestowanie ;/ Jak by ktoś mnie chciał nauczyć zarabiania w necie to zapłacę za efekty!Wink


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - Max998 - 22-04-2013 16:04

I nigdy nie wchodź na tego typu strony oferujące np. 50zł. za rejestrację + 25zł. za odpowiedź na pytanie bądź kliknięcie w coś. To samo dotyczy serwisów zagranicznych takich jak ten o którym pisałeś.
Kasa w internecie jest ale nie taka łatwa widzisz tutaj miałeś 30 min. pracy i już 40 Euro to od razu widać jest zbyt podejrzane ponieważ żadnego serwisu nie było by stać na taką hojność.


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - Karamber - 23-04-2013 08:33

dzięki wam już wiem . Przyda się ta informacja na przyszłość pokerface


RE: Zarabianie na Reklmach wirusowych! - bbr - 22-05-2013 14:02

ja wyklikalem 500 europointow i niestety nie placą. Wkurzylem sie tylko Big Grin

Powinno sie ten wątek zamknac i wrzucic do SCAMow.