Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni (/Temat-Platne-Typy-Bukmacherskie-100-zl-7-dni-68065)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Ash - 23-04-2013 14:15

Od dzisiaj zdecydowałem zakończyć podawanie darmowych typów i zacząć podawać TYPY PŁATNE.

Postaram się to rozpisać czarno na białym, moją całą działalność na forum.

Borussia M'gladbach - Augsburg typ DNB 1 (1,66)
Ajax - Hereenveen BTS (obie strzelą)-TAK (1,66)
Dundee Utd - Motherwell typ DNB 2 (1,83)
Guingamp - Le Mans typ 1 (1,65)
Jahn Regensburg - Ingolstadt typ DNB 2 (1,61)


Hannover96 - Bayern Monachium HC(1:0) typ 2 (2,00)
Bayer Leverkusen - TSG Hoffenheim HC(0:1) typ 1 (1,95)
Borussia Dortmund - FSV Mainz HC(0:1) typ 1 (2,10)
Legia Warszawa - Pogon Szczecin HC(0:1) typ 1 (1,91)

FC Wacker Innsbruck - SV Ried typ DNB 2 (1,83)
Zorya Lugansk - Dynamo Kijow typ 2 (1,50)

Sigma Ołomuniec - Mlada Boleslav typ DNB 2 (2,50)
Bologna - Sampdoria typ 1 (2,10)
Deportivo - Athletic Bilbao typ DNB 1 (1,67)
Kolejarz Stróże - Dolcan Ząbki DNB 2 (1,80)
Liverpool - Chelsea DNB 2 (2,50)

Aarau - Lugano typ 1 (1,62)
Wil - Bellinzona typ 2 (2,05)
Elfsborg - Djurgarden typ 1 (1,50)


Linia typów:

W-W-W-W-W-W-W-W-W-L-W-Z-L-Z-W-Z-W-W-W

Ogółem podałem 19 typów, z czego:

14 wygrane,
2 przegrane,
3 zwroty,


Czysty zysk, grając wszystkie spotkania stawką płaską 100 zł:

884 zł zysku.

Grając od 19 kwietnia do 22 kwietnia zarobiłbyś w zaledwie 3 dni aż 884 zł, gdybyś oczywiście posłużył się płaską stawką 100 zł na każde spotkanie.

Czemu ma służyć takie podsumowanie?

Po pierwsze temu, aby udowodnić, że wcześniejsze typy, które podawałem tylko na moim blogu nie są wyssane z palca i nie są też żadnym przypadkiem.

Po drugie po to, aby potencjalny użytkownik który zamierza wykupić abonament miał czarno na białym moją dotychczasową przygodę z typami na forum.

Chciałem też zaznaczyć, że moim zdaniem każdy mecz jest inny i czy podałem te 19 typów w zaledwie 3 dni, a nie podawałem ich długookresowo (tzn. 19 typów na miesiąc) to na prawdę ma bardzo małe znaczenie, ponieważ w moim odczuciu płatny typer ma za zadanie dać użytkownikom mniejszy, czy też większy, ale zysk na plusie!

Bardzo proszę wszystkich, aby Ci co chcieliby kupić płatny abonament przeczytali wnikliwie regulamin na mojej stronie:

http://typyasha.blogspot.com

Jeśli macie jakieś pytania to proszę je kierować na PW, w tym temacie bądź za pośrednictwem e-maila:

[email protected]

Od teraz płatne typy na forum i na mojej stronie będą pojawiały się po czasie. Wcześniejszy dostęp do tych typów będą mieli użytkownicy, którzy wykupią płatny abonament.


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Mksuzi - 23-04-2013 14:54

Oki wszystko ładnie pięknie.

Zapraszam na blogabet.com do założenia własnego bloga typerskiego i monitorowania własnych typów.

Nie masz się co martwić, możesz tam wgląd do dopiero co wystawionych typów blokować, tak że wyświetlą się one dopiero po skończonym meczu.

Zapowiadasz się tak samo ciekawie jak Maxtyp.

Lepiej abyś dał przykład innym i zamontował właśnie taki monitoring u siebie.
Wtedy będzie dobry pogląd na twoje typy.

A jak ci się nie chce to zniknij i o. Niemonitorowanych typerów było to już sporo -wystarczy.


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Mario2401 - 23-04-2013 14:57

(23-04-2013 14:54)Mksuzi napisał(a):  Oki wszystko ładnie pięknie.

Zapraszam na blogabet.com do założenia własnego bloga typerskiego i monitorowania własnych typów.

Nie masz się co martwić, możesz tam wgląd do dopiero co wystawionych typów blokować, tak że wyświetlą się one dopiero po skończonym meczu.

Zapowiadasz się tak samo ciekawie jak Maxtyp.

Lepiej abyś dał przykład innym i zamontował właśnie taki monitoring u siebie.
Wtedy będzie dobry pogląd na twoje typy.

A jak ci się nie chce to zniknij i o. Niemonitorowanych typerów było to już sporo -wystarczy.
Dokładnie tak jak piszesz nawet ty masz tam konto Mksuzi Smile


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Mksuzi - 23-04-2013 15:01

Miałem ale skasowałem, założyłem kolejne 4 i sobie testuje strategie na nich.

Nie ma nic lepszego niż taki blog bukmacherski, ze wszystkimi opcjami jakie są u normalnego buka.
Idalnie również pokazuje czy warto grać danego typera czy lepiej go odpuścić.

Pora na tym forum wprowadzić modę na monitoringi, bo osobiście ja i na pewno inni mają już dosyć tych pieprzonych oszustów.

Pozdrawiam


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Ash - 23-04-2013 15:06

(23-04-2013 14:54)Mksuzi napisał(a):  Oki wszystko ładnie pięknie.

Zapraszam na blogabet.com do założenia własnego bloga typerskiego i monitorowania własnych typów.

Nie masz się co martwić, możesz tam wgląd do dopiero co wystawionych typów blokować, tak że wyświetlą się one dopiero po skończonym meczu.

Zapowiadasz się tak samo ciekawie jak Maxtyp.

Lepiej abyś dał przykład innym i zamontował właśnie taki monitoring u siebie.
Wtedy będzie dobry pogląd na twoje typy.

A jak ci się nie chce to zniknij i o. Niemonitorowanych typerów było to już sporo -wystarczy.

Nie ma sprawy, co do monitoringu. Jednak nie wiem, czy jest sens zakładać monitoring na kilka dni, ponieważ chce zrezygnować z blogspot i wykupić własną domenę. Chyba, że jest jakaś opcja założenia, która to pogodzi, bo wprawdzie mówiąc to jestem w tym monitoringu mało obeznany. O ile się nie mylę to była/jest strona polska do właśnie tego monitoringu, czy mógłby mi ją ktoś podać tutaj, lub na PW. Byłbym bardzo wdzięczny.


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - belly93 - 23-04-2013 15:08

Zapewne ludzie jeszcze poczekają za czym u ciebie kupją więc się nie zniechęcaj. Za małe archiwum masz


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Mksuzi - 23-04-2013 15:08

Polska to goal24.org

Ale jest płatna i daje słaby pogląd.

Polecam blogabet.com ze względu na to iż jest intuicyjny i jeśli chcesz to pomogę ci się z nim zapoznać.
Własna strona to jedno, a własny monitoring to drugie Smile


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Mario2401 - 23-04-2013 15:09

(23-04-2013 15:01)Mksuzi napisał(a):  Miałem ale skasowałem, założyłem kolejne 4 i sobie testuje strategie na nich.

Nie ma nic lepszego niż taki blog bukmacherski, ze wszystkimi opcjami jakie są u normalnego buka.
Idalnie również pokazuje czy warto grać danego typera czy lepiej go odpuścić.

Pora na tym forum wprowadzić modę na monitoringi, bo osobiście ja i na pewno inni mają już dosyć tych pieprzonych oszustów.

Pozdrawiam
Dokładnie tak jak piszesz jesli ktos proponuje sprzedaz swoich typow niech zalozy na blogabet.com konto tak jak pisał wczesniej Mksuzi. Z tym ze jesli dany typer chce za typy pieniadze to musi zalozyc platne typy na tym serwisie i wtedy typy rozlicza mu moderator blogabet.com tak czy siak w chu.. nikt nie poleci. Mozna sobie samemu tez rozliczac ale trzeba by było takiego delikwenta pilnowac i jesli jeden typ zle rozliczy to sie zglasza dla moderatora i dany typer dostaje bana.


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Ash - 23-04-2013 15:12

Ok, dzięki wszystkim za objaśnienie. Z pewnością założę ten monitoring, jednak pierw to ja muszę się z tym wszystkim wnikliwie zapoznać, bo jak mówię, moja wiedza na ten temat jest bardzo mała Smile.


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Mksuzi - 23-04-2013 15:13

Nie ma sensu korzystania z serwisów z których procent z abo trzeba oddać adminom.

Wystarczy własna strona + monitoring.

Niczego do szczęście więcej nie potrzeba.