Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Zarabiaj na kontach mbanku! Nawet 46tys/rocznie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Zarabiaj na kontach mbanku! Nawet 46tys/rocznie! (/Temat-Sprzedam-Zarabiaj-na-kontach-mbanku-Nawet-46tys-rocznie-68052)



[Sprzedam] Zarabiaj na kontach mbanku! Nawet 46tys/rocznie! - fanfan - 19-04-2013 10:19

1.Nazwa przedmiotu : Zarabiaj na kontach mbanku! Nawet 46tys/rocznie!

2.Opis przedmiotu :
Pragnę zaoferować oraz przedstawić prosty i bardzo skuteczny sposób na zarabianie pieniędzy na programie partnerskim. Polega on na promowaniu kont mBank . Każdy użytkownik który zarejestruje darmowe konto dostaje od nas nagrodę gwarantowana w postaci Pendrive 8 GB. Dzięki 1 wnioskowi zarabiamy na czysto około 80 PLN (po odjęciu kosztów pendrive i wysyłki - koszt pendrive 12-15 PLN)

Całość funkcjonuje na stronie która jest przedmiotem sprzedaży: Pendrive8GB.pl
W skład sprzedaży wchodzi:
- Doskonała domena Pendrive8GB.pl
- Zawartość serwisu (pliki strony)
- Informację o sposobach reklamowania strony (bezpłatne oraz płatne)
- Materiały reklamowe
- Szablon mailingu zachęcający do założenia konta
- Namiar na dostawcę Pendrive

Strona stoi na HTML, nie wymaga zarządzania, wystarczy zająć się promocją.
Sprzedaję kompletną przygotowaną stronę do zarabiania z całym know-how (informacje) tego biznesu.
Jest to tzw "Start-up" - stronę stworzyłem na własne potrzeby jakiś czas temu lecz nie mogę z nią wystartować bo po prostu nie mam na to czasu (posiadam inne projekty do zrealizowania) więc szkoda żeby się marnowała ponieważ ma ogromny potencjał.

Jeżeli ktoś nie czuje że na tym można cokolwiek zarobić przedstawię mały przykład:
Serwis WygrajPendrive.pl (działający na takiej samej zasadzie) w ciągu roku zarobił ponad 46 000zł (mogę przedstawić na to dowody oczywiście)

3.Zdjęcia :
4.Kontakt : [email protected]
5.Cena : do ustalenia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew


RE: [Sprzedam] Zarabiaj na kontach mbanku! Nawet 46tys/rocznie! - Mksuzi - 19-04-2013 22:03

Dubel. Taki temat już był, bardzo dobrze to pamiętam, gdyż się w nim wypowiadałem.

Do kasacji.


[Sprzedam] Zarabiaj na kontach mbanku! Nawet 46tys/rocznie! - Coristo - 19-04-2013 22:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.