Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? (/Temat-Zmiana-Nicku-na-forum-zarabiam-com-68047)

Strony: 1 2


Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - 30procent - 18-04-2013 22:04

Witam czy jest mozliwosc zmiany Nicku na tym forum?
Moze za oplata?


RE: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - Max998 - 18-04-2013 22:10

Niestety się nie da.


RE: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - 30procent - 18-04-2013 22:12

nawet admin nie moze mi zmienic?


RE: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - daniel42na - 18-04-2013 22:16

Standardowo nie ma takiej opcji, poczekaj na wypowiedź kogoś z administracji to sie dowiesz.


RE: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - Scoobyx - 18-04-2013 22:24

Admin może, jednak on ci tego nie zrobi. Kiedyś już o to pytałem. Nikt nie może zmienić sobie tutaj nicku.


RE: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - Max998 - 18-04-2013 23:00

Dokładnie też pytałem o to admina i niestety nic z tego.


RE: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - kleomenes - 18-04-2013 23:04

Moim zdaniem zmiana nicku ma uzasadnienie w szczególnych przypadkach(jakich ? Nie myślałem) ale na pewno nie jest to to, że komuś się nie podoba, znudził się albo wpisał po pijaku impreza


RE: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - m4rcin93 - 18-04-2013 23:13

Jeśli by się uprzeć to mógłby zmienić TYLKO pierwszą literę nicku z małej na dużą, bądź odwrotnie.
Całości nie można i bardzo dobrze. Smile


RE: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - daniel42na - 18-04-2013 23:36

Masz bardzo ładny i prawilny nick, podoba mi sie.. nie wstydź się i zostań przy nim. Bądź sobą, zaakceptuj siebie takim jaki jesteśLol


RE: Zmiana Nicku na forum zarabiam.com? - xJAmaTOx - 19-04-2013 06:01

Daniel psycholog Jerk2

Możliwość taka przez admina jest. Kiedyś siedziałem na forum i był temat gdzie ludzie spamowali o zmiane nicku i admin to robił.. Ale sensu nie widzę:
1. Trudno się przyzwyczaić do kogoś z długim stażem przy nowym nicku
2. Oszuści by mogli się szlajać dzięki temu na forum bezkarnie..

Coś w tym stylu.. Ja też odwaliłem swój nick jak szalony Gimbus ;d
Zarejestrowałem się dla jednego tematu, a wyszło tak że nabiłem posty, poznałem dobrych ludzi i wsiąknęłem.

Ale avatar mam fajny Xpokerface