Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reward Street- W co klikać a co sobie odpuścić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Reward Street- W co klikać a co sobie odpuścić (/Temat-Reward-Street-W-co-klikac-a-co-sobie-odpuscic-68045)



Reward Street- W co klikać a co sobie odpuścić - benyamin - 18-04-2013 21:52

Witam Smile

Założyłem ten temat aby móc wymieniać się informacjami dotyczące w jakie oferty najlepiej klikać które przyniosą nam te punkty a nie tylko stracimy na nich czas.

Ja jak na razie siedze od wczoraj wypełniłem 2 oferty z sponsorpay które prześlą pkt w miare krótkim czasie i jeszcze dziś nie ma więc naj prawdopodniej to fake :/
Obejrzałem też 2 video z Matomy i mam 6 pkt ( po 3 z każdego)


RE: Reward Street- W co klikać a co sobie odpuścić - bitu92 - 09-05-2013 01:47

Za wszystko dostaniesz.. tylko musi byc wypelnione dobrze


Odp: RE: Reward Street- W co klikać a co sobie odpuścić - miniek9090 - 09-05-2013 06:05

(09-05-2013 01:47)bitu92 napisał(a):  Za wszystko dostaniesz.. tylko musi byc wypelnione dobrze

Do matomy trzeba dowody wysylac , a u innych w ogole nie zalicza.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Reward Street- W co klikać a co sobie odpuścić - Br0nek1234 - 09-05-2013 06:25

SponsorPay tez jakies 90% to wyslaniu dowodow zalicza.


RE: Reward Street- W co klikać a co sobie odpuścić - badii - 09-05-2013 08:05

Dokladnie, na reward zalicza, a na kadozio juz nie Big Grin


RE: Reward Street- W co klikać a co sobie odpuścić - dite-pl - 14-05-2013 21:27

(09-05-2013 06:25)Br0nek1234 napisał(a):  SponsorPay tez jakies 90% to wyslaniu dowodow zalicza.

Oj dobrze by było. Dziś dostałem odpowiedzi mailowe na moje "reklamacje" do ofert mobile SponsorPay (po 4 dniach). Wszystko robiłem moim zdaniem jak należy. Treść odpowiedzi mailowych: "Jest nam przykro ale nie masz wystarczającej ilości kredytów na telefonie aby skorzystać z tej oferty."

I teraz najlepsze, na około 14 wykonanych zadań/ofert zaliczyli łaskawie tylko 3 (do zdecydowanej większości otrzymałem odpowiedzi jak powyżej), zarobiłem więc 1,6 USD, chyba się za to porządnie upiję, albo kupię żonie jakiś fajny prezent beka


Reward Street- W co klikać a co sobie odpuścić - Hybrid1990 - 15-03-2019 18:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.