Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ermail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ermail (/Temat-Ermail-68033)

Strony: 1 2 3


RE: Ermail - ari901 - 18-04-2013 21:21

200 zlotych Smile


RE: Ermail - miniek9090 - 18-04-2013 21:25

(18-04-2013 21:16)Pawel Szamotulski napisał(a):  Jakie minimum?

chciałeś nabić posta czy tylko głupiego udajesz facepalm
1 zł za reklame
20 zł za free
200 zł minimum
SCAM na 100%!
do kosza najlepiej z tym , bo jeszcze ktoś sobie czas zmarnuje Sad


RE: Ermail - bolo9797 - 18-04-2013 21:26

Dopiero ten temat admin dzisiaj usuwal...
Kosz...


RE: Ermail - dorotkaj25 - 24-04-2013 13:07

Jakoś nie przychodza te emaile narazie można tylko polecać


RE: Ermail - lukasz1950 - 24-04-2013 13:20

Przeciez oni tylko zbierają sobie maile, na 100% niczego tutaj nie bedzie sie dało zarobić.


RE: Ermail - Traw3k - 24-04-2013 13:46

Zarejestrowałem. Dostałem 20 zł za rejestrację + dwa maile od wczoraj, czyli łącznie 22 zł.

Jak na razie nie spędzam przy tym więcej, niż minuty dziennie, więc pewnie zobaczę, o co w tym chodzi - jak ktoś samemu nie chce marnować czasu. Wink


RE: Ermail - Max998 - 24-04-2013 15:03

Ludzie czy Wy na prawdę jesteście tacy głupi..
I dziwicie się, że w necie nic nie zarabiacie skoro lecicie jak muchy do g*wna do takiego SCAMu! 4

Dopiero ten temat był usuwany, a sam serwis jest jednym z gorszych SCAMów, nawet liczbę użytkowników mają wpisaną swoją (kod HTML) a nie stale rosnącą..
Ponad 500k ludzi a 0 dowodów wypłat..
Dobry i działający serwis daje za maila max. 2gr. a Wy sądzicie, że będą Wam tam dawać po 5zł. za maila.. Skąd mieliby brać taką kasę no chyba, że sobie ją wydrukują i będą Wam wysyłać to na pocztę.

Gratuluję naiwności.. facepalm


RE: Ermail - jasmin - 29-04-2013 23:39

Jeszcze mają czelność reklamować się przez mailing Onetu. Pewnie po to, by ściągnąć tych, którzy wierzą w łatwe pieniądze i nie znają stron PTC/GPT... Ciekawe, ile ludzi naprawdę się na to nabierze Undecided
[Obrazek: er_web-large_medium.jpg]

Jeden eRmail to koszt co najmniej 100 tys. zł (wg cennika, którego nie chcą ujawnić na stronie, można wysłać 100 tys., 200 tys. i 300 tys. maili). Pieniądze pewnie z kosmosu biorą beka


RE: Ermail - bitu92 - 01-05-2013 21:06

Z tego co wiem , moja kolezanka dostala wyplate , ale za bardzo w to nie wierze xd


RE: Ermail - slonce - 03-05-2013 13:34

Hmm nie wiem co o tej stronie myslec ale spróbowac nie zaszkodzi jak sie nie spróbuje to i sie wiedziec na 100% nie bedzie czy to scam czy nie.... a wierzyc na słowo tym co pisza ze to scam też nie mam zamiaru.... bo nie można nic i nikogo oceniac zbyt pochopnie...
Ci co pisza ze to scam sprawdzili to ? Sprawdzili ich wiarygodnosc co do wypłaty itp , myśle ze nie ze tylko poczytali na innych stronach ze to pewnie scam albo sami ocenili zbyt pochopnie...
Ja na razie mam tam 29,90 zl beka nie siedze tam cale dnie bo klik w link zajmuje przeciez sekunde,, wiec co mi zalezy nie kliknąć Wink skoro mnie to nic nie kosztuje Smile

Prosiłabym Was abyscie klikli w ten link eRmail to, pomoze mi zarobic 5 zł, potrzebne jest 100 klikniec z roznych ip Wink najwyzej sie "przejade" beka Wink i uznam Wam rację Wink