Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam mailing - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam mailing (/Temat-Sprzedam-mailing-68020)

Strony: 1 2


Sprzedam mailing - churel - 18-04-2013 10:05

1.Nazwa przedmiotu :Mailing
2.Opis przedmiotu :Wysyłam mailingi różna tematyka zawsze 2-3k Wejść z mailingu np tematyka zarabianie pieniędzy, bankowość mam 50.000 aktywnych ludzi Smile
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt :tutaj bądź dla zainteresowanych mogę podać numer telefonu
5.Cena :50-200 zł zależy od tematyki
6.Sposób zapłaty za przedmiot :Przelew


RE: Sprzedam mailing - Dennisek78 - 18-04-2013 17:05

Czy e-maile należą do obywateli USA/PL/UK czy nie masz pojęcia ? Czy jest możliwość wysłania mailingu tylko do ludzi z danego kraju ?


RE: Sprzedam mailing - churel - 18-04-2013 17:36

Polska oczywiście , Oczywiście mogę zrobić podobny mailing do USA czy do UK ale wtedy cena 500 zł ponieważ muszę pozyskać dane osób tj. odpowiednią grupę odbiorców a nie jakąś bezsensowną spam listę z 2.000.000 rekordów dla zainteresowanych posiadam też taką spam liste 2kk mogę sprzedać za 20 zł przelewem Wink pochodzi z baz polskich warezów nie polecam jej używania ponieważ jest mało efektowna Wink


RE: Sprzedam mailing - Szaman1644 - 18-04-2013 17:39

A masz jakieś potwierdzenie, że takową listę posiadasz i czy ktoś to sprawdzał, czy nie jest to czasem jakaś ściema, bo dopiero masz tu 2 posta Smile


RE: Sprzedam mailing - churel - 18-04-2013 18:00

@Szaman jeżeli chcesz sprawdzić spam liste mogę ci podesłać ponieważ jesteś zaangażowany w życie forum listy z podziałem nie wyślę bo to by była zbieżność interesów


RE: Sprzedam mailing - aero2 - 18-04-2013 18:23

Posiadasz zgodę od wszystkich właścicieli maili na mailing?


RE: Sprzedam mailing - churel - 18-04-2013 19:20

Zależy których , jeżeli chodzi o tematykę zarabianie posiadam Wink


RE: Sprzedam mailing - Szaman1644 - 18-04-2013 19:32

Właśnie dobre pytanie. W jaki sposób pozyskałeś tą listę?


RE: Sprzedam mailing - churel - 18-04-2013 19:35

To ze subskrypcji ze strony wysyłającej chwilówki reszta jest pozyskana z wyciągania emalii ze stron


RE: Sprzedam mailing - Szaman1644 - 18-04-2013 19:38

No dobra zobaczymy jak to się sprawdza. Tak jak się dogadaliśmy przez priva. Sprawdzę listę i napiszę, czy opłaca się z niej skorzystać. Wykorzystam do tej listy mojego nowego bloga, który nie został jeszcze prawie wypozycjonowany i który ma około 20 wpisów. Zobaczymy jak poprawi to wejścia Smile Rezultaty przedstawię w sobotę, bo dopiero jutro dostanę listę.