Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Parę nisz... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Parę nisz... (/Temat-Pare-nisz-68002)

Strony: 1 2


RE: Parę nisz... - dawid327 - 18-04-2013 12:41

Oczywiście miałby to udostępnić za darmo ;p

Jakąś pracę w to włożył więc oczekuje zapłaty proste jak budowa cepa

Kakuzu rozumiem że Ty pracujesz charytatywnie więc zapraszam do mnie na podwórko czeka mnie koszenie trawy pomoc się przyda.


RE: Parę nisz... - Limitless - 18-04-2013 13:13

(18-04-2013 00:58)kakuzu napisał(a):  To są jakieś żarty? na forum podajesz linka z 'niby niszami' gdzie żeby je pobrać, trzeba wypełnić ankiety dla ciebie? przecież to jest jakaś kpina, a temat powinien już leżeć w koszu, a nie wspomne o zmianie twojego poziomu ostrzeżeń..

Nie chcesz nie pobieraj marny hejcino , a w koszu powinny wylądować wszystkie twoje posty wraz z kontem pokerface


RE: Parę nisz... - kalutor - 20-04-2013 13:09

Kolejna porcja nisz do wykorzystania.
Pod linkiem dostęp do ich pobrania:

http://www.fileharmony.com/download/2tndbmrn3


[Obrazek: 2]


RE: Parę nisz... - Sp00n - 25-04-2013 19:45

Kpisz czy o drogę pytasz ? ...


RE: Parę nisz... - Stworkowaty - 25-04-2013 20:06

Sp00n, Ty kpisz czy robisz z Siebie błazna? Nie podoba Ci się, nie pobieraj, tyle w temacie. Smile

Podał nazwy nisz, tak więc chcesz zrób sam, nie umiesz to ściągnij, proste.


RE: Parę nisz... - surfer0700 - 25-04-2013 20:11

Jednakże jestem za tym, że nadaje się to bardziej do działu "SPRZEDAM", niż do działu Dyskusja o Uploadzie. Podobne tematy także tam trafiały, więc uważam że miejsce tego również jest w tamtym dziale.

edit:

@down

Nie problem, tylko zasady. Skoro wcześniejsze tematy tam lądowały to nie wiem dlaczego ten miałby być wyróżniony.
Gdyby nie regulamin to byłby burdel.
Zgłoszone do przeniesienia.

edit2:

@2xdown

Szanowny użytkowniku, zarabiasz na tym, więc nie udostępniasz tego za darmo. Od takich postów jest dział sprzedaż.
Burdel pozostawię bez komentarza, bo ............., a zachowuje się jak gówniarz...


RE: Parę nisz... - Qwik - 25-04-2013 20:15

To niech moderator przeniesie.Takie problemy już robicie ze szok.


RE: Parę nisz... - kalutor - 26-04-2013 14:54

(25-04-2013 20:11)surfer0700 napisał(a):  Jednakże jestem za tym, że nadaje się to bardziej do działu "SPRZEDAM", niż do działu Dyskusja o Uploadzie. Podobne tematy także tam trafiały, więc uważam że miejsce tego również jest w tamtym dziale.

edit:

@down

Nie problem, tylko zasady. Skoro wcześniejsze tematy tam lądowały to nie wiem dlaczego ten miałby być wyróżniony.
Gdyby nie regulamin to byłby burdel.
Zgłoszone do przeniesienia.

Proponuję żeby Szanowny tutor zapoznał się z definicją określenia "sprzedaż". Bo rozumiem, że definicję burdelu już poznał...


RE: Parę nisz... - Tiger04 - 26-04-2013 21:50

Jak już mówimy o definicjach to autor niech się zapozna z definicją słowa "nisza" . Pliki przez niego podane są wypalone na 10-tą stronę wśród nich może znalazły by się 2-3 pliki na których parę $$ by się zarobiło. Na reszcie nawet dobry blog nie pomoże Smile.


Parę nisz... - surfer0700 - 26-06-2013 18:19

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.