Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Parę nisz... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Parę nisz... (/Temat-Pare-nisz-68002)

Strony: 1 2


Parę nisz... - kalutor - 17-04-2013 17:04

29 nisz: działające do pobrania, wykorzystania i zarabiania. Świeża wrzutka ze Stanów. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapodam link do ich pobrania (wszystkie w jednym miejscu)

Nisze są już gotowe, wystarczy je zaimplementować na blog, czy gdzie tam komu pasuje.
Widzę, że jest odzew, wobec tego rzeczony link:

http://www.fileharmony.com/download/46t1sm2qq - w pliku znajduje się link do ich pobrania.

Poniżej screen z paroma z nich:

[Obrazek: 2]


RE: Parę nisz... - WazzaP - 17-04-2013 17:18

Gdybyś tak dał jeszcze jakiś krótki opis i foty to by była cuud malina Huh

P.S.
Jestem zainteresowany Big Grin


RE: Parę nisz... - Nicktim - 17-04-2013 17:20

Jestem zainteresowany Smile


RE: Parę nisz... - Pablo1979 - 17-04-2013 17:25

również jestem zainteresowany Huh


RE: Parę nisz... - Rzeziu - 17-04-2013 17:25

Ja również zawsze się przyda Smile

EDIT !!!

Myśmy przyszli tutaj zarobić, a nie dać tobie zarobić Smile


RE: Parę nisz... - michal86ole - 17-04-2013 17:30

No to już wiadomo czego nie wrzucać Tongue


RE: Parę nisz... - cupcup - 17-04-2013 17:30

Te nisze są kiepskie , ale jakieś $ można wyciągnąć


RE: Parę nisz... - Gittech - 17-04-2013 17:38

Cytat:Download: 0
Lol


RE: Parę nisz... - kalutor - 17-04-2013 18:50

Nie wiem czy to dobre nisze, czy nie. Ja z nich nie korzystam. Jest ich 29 pod linkiem, który podałem w wątku. Chcecie pobrać - pobierajcie, nie chcecie pobrać - nie pobierajcie... Tylko oszczędźcie sobie już komentarzy. Zarzut o mojej chęci zarobku na forum o zarabianiu - jest co najmniej dziwny...


RE: Parę nisz... - kakuzu - 18-04-2013 00:58

To są jakieś żarty? na forum podajesz linka z 'niby niszami' gdzie żeby je pobrać, trzeba wypełnić ankiety dla ciebie? przecież to jest jakaś kpina, a temat powinien już leżeć w koszu, a nie wspomne o zmianie twojego poziomu ostrzeżeń..