Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem Filmy w PLAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Problem Filmy w PLAY (/Temat-Problem-Filmy-w-PLAY-6800)



Problem Filmy w PLAY - sherif - 08-05-2010 13:17

Witam. Mam problem i nie wiem co z tym fantem zrobić ponieważ odkąd otworzyli Sklep filmy w Play strasznie wolno mi chodzą, ścinają się, zawieszają w połowie, film który trwa np. 44sek. odtwarza się 5 min., i pod koniec filmu zwiesza się i nie pokazuje okienka do wpisania kodu. Może ktoś mi doradzi co z tym fantem zrobić. Nadmienię że mam neta 4 Mb.


RE: Problem Filmy w PLAY - Parada - 08-05-2010 13:21

Spróbój może wyczyścić ciasteczka jeszcze. Od otwarcia SHOP'u wielu osobą zaczeło się coś dziać na Lockerz. Mi np nie działało konto przez kilka dni, ale już mi działa. Jeżeli to nie pomoże spróbój może napisać maila do lockerz na [email protected]


RE: Problem Filmy w PLAY - Popos - 08-05-2010 13:25

Zapraszam Tutaj

ten sam problem.


RE: Problem Filmy w PLAY - sherif - 08-05-2010 13:37

wykasowałem ciasteczka i dalej to samo się dzieje, w innej przeglądarce takiej jak Google Chrome tak samo się ścinają


RE: Problem Filmy w PLAY - Kakaao - 08-05-2010 13:48

Właśnie ja mam taki sam problem jak sherif.
Obejrzę jakiś filmik 3 minutowy i nie wyskakuje mi PRAWIE nigdy okienko do wpisania kodu. ;/


RE: Problem Filmy w PLAY - Silek - 08-05-2010 13:57

Spróbuj zainstalować nowego Adobe Flash Player.


RE: Problem Filmy w PLAY - Tidus - 08-05-2010 15:49

usun niepotrzebne procesy <wyłącz> <ctrl+ alt +delete> gg ,skype itd