Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Problem z Youtube (/Temat-Problem-z-Youtube-67990)



Problem z Youtube - Kubixowy - 17-04-2013 12:40

Witam serdecznie. Mam pewien problem z moim filmikiem na youtube. Znalazłem dosyć fajną niszę i zrobiłem filmik prezentujący jak działa hack. Mój film znajdował się na pierwszej stronie i zajmował 5 miejsce. Patrzę dzisiaj że mam bardzo mało wejść na blogu, następnie zauważyłem że mój filmik został wyrzucony na 6 stronę na yt. Czy to jest przez to że ktoś oflagował mój filmik ?


RE: Problem z Youtube - Admin - 17-04-2013 12:55

Podobnie jak w wyszukiwarce Google dużą rolę w algorytmie wyszukiwarki Youtube odgrywa popularność materiałów w internecie. Im więcej linków z wartościowych i mocnych serwisów internetowych prowadzi do Twoich filmów, na tym wyższe pozycje w wynikach Youtube mogą liczyć Twoje filmy,
obstawiam, że ktoś inny po prostu bardziej wypromował swoje filmy czy to przez linki, tagi, lajki, na pozycje wpływa masa czynników i nie doszukiwałbym się przyczyny we flagach, bo gdyby takowa była zauważona to film zostałby po prostu skasowany.


RE: Problem z Youtube - daniel42na - 17-04-2013 12:57

Flagi powodują usunięcie filmu.
Prawdopodobnie dostał dużo "nie lubie" lub ma mało komentarzy, like itp.
Pokombinuj też z tagami.

Pamiętaj że nie każdy jest z polski dlatego też zjedź sobie na dół i zmień lokalizacje na cały świat i język na english(us).
Tagi też dodawaj w różnych językach.


RE: Problem z Youtube - Kubixowy - 17-04-2013 13:02

Film ma 61 łapek w góre i tyle samo komentarzy. Dziwne, że tak z dnia na dzień mój filmik zniknął z pierwszej strony Sad


RE: Problem z Youtube - daniel42na - 17-04-2013 13:05

Jeszcze raz napisze.
Nie sugeruj się polską wyszukiwarką, chyba że to typowo polska "nisza".
Skorzystaj z tego https://ads.youtube.com/keyword_tool
i dodaj najczęściej wyszukiwane słowa kluczowe dla Twojej niszy, w różnych językach.


RE: Problem z Youtube - Damkofr - 17-04-2013 13:07

Co do wypowiedzi admina to zgodzę się tylko z tym że po fladze został by skasowany. Z jednego dnia na dzień filmik nie spada tak mocno (nigdy nie miałem takiego czegoś). Co prawda wyszukiwarka yt aktualizuje wyniki co pare dni (2-3?) ale mimo to wątpie że nagle ok 100 filmików konkurencji dostało turbo nie wiadomo skąd i wyprzedzili filmik Kubiego.


RE: Problem z Youtube - Kubixowy - 18-04-2013 08:43

Zwiększyłem liczbę wyświetleń, dałem trochę łapek w górę i mój film był wczoraj przez kilka godzin na 1 stronie, patrzę sobie dzisiaj i znowu mi go wywaliło w Youtubową otchłań 4


RE: Problem z Youtube - Skipi - 18-04-2013 08:52

Fimy nie aktywne spadają, musisz starać się codziennie dawać kilka łapek i komentów im więcej tym lepiej.